Kategoria: Pstrykaj fotki z nami

Najciekawsze sprzęty w przemysłu dokumentacji wideo i zapierającego dech w piersiach świata sportowców.

Z pewnością każdy człowiek oglądający od czasu do czasu programy telewizyjne lub mający sprawny dostęp do sieci on-line widział chociaż raz interesujące ujęcia filmowe, o tematyce sportu. Niezwykle prosto można znaleźć takie zapisy z dziedzin, które są bardziej ekstremalne od reszty. Z tego też powodu niezwykle rozpowszechnione stało się używanie specjalnych, ale także nie tak bardzo kosztownych kamer, które umożliwiają nagrywanie zapierających dech w piersiach ujęć.

Read more

Infrastruktura IT w firmie – czym jest projekt przetwarzania w chmurze i co wskazane jest wiedzieć na ten temat?

Przetwarzanie w chmurze to nazwa wywodząca się z języka angielskiego - Cloud computing, co dokładnie oznacza chmurę obliczeniową. Jest to pewny model prezentowania i dostarczania marketingowego usług IT, a więc jest on precyzyjnie spojony z infrastrukturą IT w firmie. Teraz zdołamy wymienić parę niezwykle znaczących, wręcz podstawowych założeń połączonych z przetwarzaniem w chmurze.

Read more

Współczesny dron DJI Phantom 3 Professional i akcesoria GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najświeższy artykuł - dron Phantom 3 Professional, jaki rychło wzbudził zainteresowanie wielu postaci. Produkt ten cechuje się imponującą jakością nagrywania obrazów, posiada sposobność wykonywania fotografii w zakresie 12 megapikseli, oraz także nagrywania obrazów w perfekcyjnej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 fragmentów, jakie zapewniają okazały kąt nagrywania, wysoką jakość obrazu i małą wagę kamery.

Read more

Kamera testowana przez profesjonalistów

Doceniana propozycja producenta, czyli kamera gopro hero 3+ black, to urządzenie chętnie oraz niezwykle często testowane przez zapalonych użytkowników. Decydując się na wypróbowane oferty, które na rynku dostępne są w niewygórowanych cenach, wybieramy tak naprawdę jakość. Rewelacyjna oraz niesamowicie innowacyjna technologia oferuje rozbudowane możliwości oraz mnogość różnych opcji. Jeśli zdecydujemy się postawić na kamerę polecaną przez tak ogromną liczbę interesantów, możemy być pewni odpowiedniego wyboru.

Read more

Sposoby na zachowanie dobrych chwil także w najbardziej szalonych warunkach

Od zawżdy mamy pragnienie (być może nie wszyscy) wypróbowania swych możliwości cielesnych jak też psychicznych. Możemy to czynić na przeróżne sposoby, chodząc po górach, biegając w maratonach lub przebywając jakieś niesamowite odległości. We wszystkich przytoczonych dyscyplinach poddajemy swój organizm próbom nierzadko na granicy jego możliwości. Chyba właśnie to docieranie do granic naszych możliwości jest dla ludzi najbardziej pociągające. Jest to jedną z kluczowych ludzkich cech.

Read more

Najtrudniejsze wyczyny

Ile razy jest tak, że pragnęliśmy jakiś moment zatrzymać na ujęciu albo filmiku, lecz nie mogliśmy, ponieważ stwierdzaliśmy, że nasz sprzęt nie nadaje się na takie ekstremalne sytuacje? Na szczęście świat się rozwija, a co się z tym wiąże technologia też cały czas idzie na przód. Dzięki temu, możemy teraz wykupić aparaty albo kamery, które są w stanie przetrzymać naprawdę bardzo dużo.

Read more