Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR
Browsing:

Tag: książki

Jakie pozycje najczęściej zakupują w antykwariatach panowie w średnim wieku, a jakie kobiety dwudziestoletnie

Myliłby się ten, kto by twierdził, że wraz z rozwojem komputeryzacji książki zostaną zapomniane przez ludzkość. Dowodem na fałsz wspomnianej hipotezy bywają chociażby tłumy w polskich księgarniach, organizujących sezonowe wyprzedaże. Oczywiście z założenia trzydziestolatkowie i kobiety dysponują różnymi wyczuciami smaku i czytają książki z różnych półek. Przypatrzmy się bliżej tym damsko-męskim upodobaniom czytelniczym.

Sezon Burz – kanon literatury fantastycznej spośród polskich autorów

Na obecną chwilę czytanie powieści nabrało odmiennego wymiaru. Mamy opcję korzystania z nowszych narzędzi elektronicznych, jakie genialnie zastępują kilkusetstronicowe powieści, oraz dostęp do audiobooków, dzięki którym jesteśmy w stanie słuchać książki w podróży. Nie da się ukryć, że tego rodzaju pomysły zadowoliły pragnienia wielu osób i są dobrze odbierane. Dobrze jest jednakże skupić się na samym czytaniu, aniżeli jego formie. Na rynku znajdziemy spore ilości książek z odmiennych gatunków literatury i każda z nich może wnieść coś do naszego funkcjonowania.

Jak duże były carskie rosyjskie banknoty oraz jak dużo mogłyby być obecnie warte?

Wiele osób ma jakiekolwiek swe zainteresowania. Niektórzy zbierają znaczki lub książki. Jeszcze inne osoby mogą interesować się numizmatyką, czyli kolekcjonowaniem banknotów i monet, które nie są już dostępne w obiegu.

Sklepik do decoupage – a więc, co może naszym osobom się przydać przy robieniu czegoś od podstaw

Co to konkretnie jest decoupage? Co może być używane do jego produkowania? W jakim miejscu można kupić wszyściutkiego typu artykuły które są potrzebne do tego typu „aktywności”? Jak ogólnie można się nauczyć tego typu postacie sztuki? To wszyściutko i jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżutko co napisanego – felietoniku!

Andrzej Sapkowski – z pewnością jeden z najbardziej poczytnych polskich autorów fantasty!

Coraz krótsze dni spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, deszcz miarowo stukający o szyby – jesienna pogoda niejednokrotnie daje nam w kość i „wpędza” w przygnębienie.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska