Tag: komputer

komputer

Czy wiekowy komputer jest już na pewno do wyrzucenia? Okazuje się, że nie. Potrzeba nieznacznych ulepszeń, aby uzyskał nową jakość

Inwestując trochę pieniędzy, możecie tchnąć w waszego starego kompa drugie życie – starczy zamontować odpowiednie podzespoły.

Jeśli nie pragniecie zmieniać przeznaczenia starego komputera, ale ciągle korzystać z niego jako z głównej maszyny, musicie wykonać przemyślany upgrade sprzętu. Mamy konkretne rozwiązania dla każdego rodzaju sprzętu.

Read more

Zalety posiadania tableta

Bardzo dobrze, że rośnie w Polsce zapotrzebowanie tablety! W końcu bez wątpienia mają one wiele atutów. Tak naprawdę tablety już nie są swoistą nowością, zatem rynek jest trochę napełniony tabletami, lecz tak czy siak w żadnym wypadku sugerowanie, iż producenci muszą się obawiać jest bezsensowne. W takim razie wreszcie omówmy najważniejsze zalety tabletów. Z całą pewnością są pod wszystkimi względami wspaniałe, sprawiają, że funkcjonowanie ich użytkowników jest lepsze. Naturalnie tylko pod pewnymi względami, ale przejdźmy wreszcie do meritum.

Read more

Małe urządzenia elektryczne – w jakim miejscu nabyć?

Z początkiem XXI wieku, każdy niemal osobnik z elektroniką jest za pan brat. Mnóstwo urządzeń, które posiadamy w naszym domu jest napędzanych na tą energię. Nie ważne czy chodzi o telewizor czy nieskomplikowaną krajalnicę do chleba - do wszystkiego wymagamy prądu.

Read more

Jeśli jesteś pasjonatem komputerów i nowoczesnych technologii, interesują Cię jakiekolwiek wirtualne nowości – wypróbuj już dzisiaj Debian serwer.

Świat komputerów osiąga swoje apogeum. Pokazuje się mnóstwo nowoczesnych technologii, unowocześnień, akcesorium i składników. Człowiek nie jest w stanie nadążyć, co zdarza w cyberprzestrzeni. Jak szybko wprowadzane są na rynek nowostworzone narzędzia, projekty, akcesoria do operacji. Szkolą się zawodowcy, programiści, graficy komputerowi.

Read more

W jaki sposób wynaleźć uczciwego dostawcę sieci?

Internet to w większości przypadków niezbędne narzędzie do wyszukiwania informacji czy nawet podtrzymywania kontaktu ze znajomymi. W dzisiejszych czasach bardzo wiele kwestii załatwiamy właśnie poprzez internet - regularne zakupy, opłacanie rachunków czy też poszukiwanie pracy najczęściej ma miejsce właśnie w sieci. Dla większości z nas niewykonalne byłoby nawet zrezygnowanie ze ciągłego dostępu do sieci. Ale żeby internet był nieograniczony i jak najszybszy, musimy znaleźć dobrego jego dostawcę.

Read more

Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit – sprawdź sam!

Masz już prezenty dla swoich najbliższych czy nadal poszukujesz czegoś szalonego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? Jeżeli nie masz zielonego mniemania na co się zdecydować w tym roku to należy zdawać sobie sprawę z tego, iż planszówka to trafna zabawa nie jedynie dla dzieciaków, aczkolwiek przede wszystkim dla pełnoletnich.


Święta Bożego Narodzenia to najlepszy moment, by dać grę planszową bliskiej nam osobie.

Read more

Gry wewnątrz przeglądarce – a więc, siedzenie w sieci nie musi być w żaden metodę pełne nudy!

Na co stworzono gierki rodzaju przeglądarkowego, nazywanymi też grami na przeglądarkę? Jakie typy takiego typu gier istnieją? Czy takie gry przeznaczone na przeglądarkę bywają odpłatne? W jaki sposób istnieje możliwość odnaleźć takie gierki - czy powstały jakiś typu bazy, w których istnieje możliwość je przeszukać? W jakich alternatywach językowych istnieje możliwość w nie grać? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - artykuliku!


Gier przeznaczonych na przeglądarkę przeciwko pozorom w ogóle nie ma tak mało, jakby się mogło wydawać.

Read more

Analizujemy czy zasadne jest kupować laptopy kupione od innego użytkownika

Gdy chcemy kupić laptopa zastanawiamy się, na jaki model wystarczy nam środków. Powinniśmy, więc nie zapominać o pozostałych opcjach. Nie trzeba kupować przecież laptopa ze sklepu możemy rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeżeli chodzi o używane laptopy, to wiadomo, że brak nam pewności czy laptop okaże się na 100% sprawny.

Read more

Testy i rankingi elektroniki, czyli który sprzęt zakupić, by cieszyć się ekwipunkiem na lata?

Masz w planach kupno sprzętu elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już teraz zaznajom się z kilkoma prostymi zasadami jakimi trzeba się kierować przy doborze sprzętu. W ten sposób wybierzesz to co dla Ciebie najlepsze. Przy zakupie tabletu warto wiedzieć, że tablety mogą posiadać różnorodne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą mieć też przeróżne wielkości ekranu, a także różne podstawowe parametry techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).

Read more

Minecraft to obecnie jedna z popularniejszych gierek na polskim rynku

Minecraft to obecnie jedna z popularniejszych gierek na polskim rynku - w naszym kraju, ale zapewne w pozostałych także, trafić idzie na setki tysięcy zapalonych sympatyków akurat owej gierki. Tak naprawdę autor tekstu raczej nie zalicza się do ogromnych sympatyków Minecrafta, ale naturalnie świetnie potrafi zrozumieć fenomen owego rozrywkowego produktu.

Read more

Weekend w siodle – świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas, a przy okazji czegoś się nauczyć

Ruch to zdrowie - każdy Wam to powie, ale niestety tylko nieliczni wdrażają przywołaną


myśl w życie. Dorośli niejednokrotnie przesiadują całe dnie za biurkiem, z kolei młodsi nie potrafią oderwać się od komputera czy też telewizora Warto postawić pytanie: jak odwrócić tę niekorzystną sytuację?


Doskonałym rozwiązaniem przedstawionego wyzej problemu jest bez wątpienia weekend w siodle.

Read more

Laptopy i aparaty fotograficzne jako fenomenalny pomysł na prezent dla pociechy

Odszukanie spełniającego oczekiwania prezentu dla kogoś, a zwłaszcza dla dziecka, jest nie lada kłopotem. W aktualnych czasach świat opiera się na ciągłym rozwoju techniki, a pociechy coraz częściej wybierają sprzęty takie jak komputery oraz aparaty, które w dużej mierze pomagają w rozwoju każdej pasji. Przed zakupem danego towaru powinno zastanowić się nad korzyściami jakie niosą.

Read more