Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR
Browsing:

Tag: dźwięki

Instrumenty elektroniczne i klasyczne – które wybrać?

Instrumenty muzyczne dzieli się na instrumenty szarpane oraz dęte. W gronie instrumentów dętych, nazywanych również aerofonami można rozróżnić aerofony drewniane, klawiszowe i blaszane. Reprezentantów rodzin instrumentów dętych blaszanych i drewnianych znamy dość dużo i są ogólnie znane. Instrumenty z klawiszamito raczej nieduża grupa.

Popularne instrumenty dęte

Instrumenty dęte są grupą nazywaną także aerofonami. Należą do nich kolejno instrumenty dęte drewniane, z blachy i klawiszowe. Przedstawicielami instrumentów dętych drewnianych są oczywiście saksofony.

Korne i Deftones to bardzo znane grupy muzyczne – zobacz czemu

Muzyka Rock i Metal, to obecnie wciąż niesamowicie powszechne gatunki, które posiadają na całym świecie wielu wielbicieli. Takie gatunki mają bardzo ciekawą przeszłość, dlatego że od kilkudziesięciu lat ludzie fascynowali się zarówno rockiem, jak także metalem w każdej odmianie.

Weekend w siodle – świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas, a przy okazji czegoś się nauczyć

Ruch to zdrowie – każdy zdaje sobie z tego sprawę, jednak niestety tylko nieliczni wdrażają przywołaną
regułę w życie. Starsi nierzadko stale przesiadują za biurkiem, a młodsi nie potrafią oderwać się od monitora albo telewizora Rodzi się pytanie: jak zmienić ową niekorzystną sytuację?
Doskonałym rozwiązaniem powyższego problemu jest z całą pewnością weekend w siodle.

Studio nagrań – obudujesz teledysk dobrym dźwiękiem

Studio nagraniowe jest pomieszczeniem lub kompleksem pomieszczeń, które kojarzymy szczególnie z profesjonalnym i sprawdzonej jakości sprzętem muzycznym, regulowaną akustyką ściany do nagrań dźwiękowych oraz instrumentami. Oferty w studiach nagraniowych dysponują szeroką gamą usług związanych z nagrywaniem, produkcją spotów reklamowych i wielu innych opcji.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska