wygląd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co to są Kresy i dlaczego warto zwiedzić tamte okolice?

krajobraz - zdjęcia
Autor: download.net.pl - mobile
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie dwudziestolecia międzywojennego mapa naszego kraju wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie. Nasza granica wschodnia była przesunięta bardziej na wschód i obejmowała tego typu miasta jak Lwów czy też Wilno, natomiast nasza granica na zachodzie nie obejmowała takich miast jak Poznań czy też Wrocław.

Dokąd sięga tradycja przebierania się w różne stroje przy co poniektórych popularnych okazjach?

przebrania na halloween
Autor: Teatr Praga
Tradycja przebierania się na bale maskaradowe sięga średniowiecza i wywodzi się ze słonecznej Italii. Pochodzący z tamtąd oligarchowie ubierali je, żeby upodobnić się do różnych postaci znanych z mitologii.

Ciekawy prezent dla najmłodszego członka rodziny

Marzanna
Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach w naszym kraju, posiadamy dostęp do różnego typu usług, które do tej pory znane nam były wyłącznie z Amerykańskich stacji TV. Dla wielu osób, wieczorne zamówienie pizzy na dowóz nie jest wyzwaniem finansowym, tak samo jak wybranie się do kina.

W co można ładnie zapakować prezent dla swego wybranka na jakąś znaczącą okazję oraz czy Pudełko decoupage się do takiego czegoś przyda?

Pudełko decoupage
Źródło: teamworking.com
Wiadome jest dla wszelakich, iż prezent, jaki dajemy powinien być pięknie zapakowany. Nieistotne, co jest w środku. Ważne, aby na początkowy rzut oka upominek prezentował się niezwykle majestatycznie.
 
 
by R & T