rodzina

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sezon bożonarodzeniowy – bardzo intensywny czas w życiu każdego obywatela i najbardziej lubiany przez dzieci.

mikołaj
Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu każdego człowieka są takie momenty, na które oczekuje z niecierpliwością. Związane są one z różnymi znaczącymi dla człowieka datami czy obchodami przeważnie rodzinnymi. Z pewnością jednym z momentów, na który zaraz po urlopie wyczekuje się cały rok są Święta Bożego Narodzenia.

Interesujące formy rozrywki w trakcie spotkań towarzyskich. Co zrobić, aby mieć pewność, iż organizowane przez nas spotkania nie będą nudne?

gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Człowiek z natury jest istotą, która pragnie mieć kontakt z innymi osobami. Jest to popularne zjawisko, nie licząc części jednostek, które stronią od spotkań z ludźmi oraz wolą być same. To oczywiste, że niektórzy w mniejszym stopniu pragną kontaktów interpersonalnych niż inne, jednakowoż generalnie rzecz ujmując, człowiek jest istotą „stadną”, potrzebującą nie tylko najbliższej rodziny, lecz również szerokiego grona przyjaciółi znajomych, z którymi można w dobry sposób spędzić wolny czas.Wszelkie gospodarstwa domowe czasami decydują się na wydanie przyjęcia, na które zaprasza się wybranych gości.

Escaperoom - rozrywka pełna wyzwań i zapewniająca wspaniałe wrażenia

ściana
Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Dla osób, które chcą zapewnić sobie świetną rozrywkę oraz niezapomniane wspomnienia niewątpliwie wypada zaproponować grę Escaperoom, która dostępna jest w Gdańsku. Zadanie polega na sprawnym wydostaniu się z zamkniętego pokoju i jedynie na początku wydaje się dość banalne. Gra jest doskonałym rozwiązaniem dla wielbicieli gier akcji jak również logicznych zagadek i może poszczycić się bardzo dużą popularnością.
 
 
by R & T