gracz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry planszowe to idealne niespodzianki na Święta Bożego Narodzenia dla dzieciaków

story cubes
Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Hu hu ha - zima nadchodzi do naszego kraju wielkimi krokami. Już poniekąd cały kraj pokrył biały puch, a co za tym idzie Święta Bożego Narodzenia zbliżają się ogromnymi krokami.
Tags:

W jaki sposób prędko możesz stać się we własnym mieszkaniu np. królem lub łowcą zombie?

berlin
Źródło: www.orlicatravel.pl
W życiu równie istotna jak praca jest także możliwość beztroskiego wypoczynku, aby odzyskać siłę na kolejny dzień w pracy lub w szkole. Dla takich osób, które nie lubią chodzić do pubów czy do dyskoteki, są ponadto odmienne rozwiązania.

Gry wewnątrz przeglądarce - a więc, siedzenie w sieci nie musi być w żaden metodę pełne nudy!

gry w przegladarce
Po co stworzono gry typu przeglądarkowego, zwanymi też grami przeznaczonymi na przeglądarkę? Jakie typy takich gier istnieją? Czy takiego typu gierki przeznaczone na przeglądarkę bywają odpłatne? Jak istnieje możliwość odnaleźć takiego typu gierki - czy powstały jakieś bazy, wewnątrz których to można je wyszukać? Wewnątrz jakich alternatywach językowych można w nie zagrać? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżo co napisanego - felietoniku!


Gier przeznaczonych na przeglądarkę wbrew pozorom wcale nie istnieje tak malutko, jakby się miało możliwość wydawać.

Gry komputerowe jako rodzinny sposób na rozrywkę i zarazem zdobycie wiedzy

muzyka alternatywna
Autor: Centrum Kultury w Lublinie
Starsi, młodzi i maluchy spędzają mnóstwo czasu przed monitorem. Niejedne z nich większą część czasu przeznacza na gry. Wybierając mądre gry wiele można skorzystać.

Jak popularność piłki nożnej przekłada się na komputerowe gry, skąd powstał fenomen gier z piłkarskiej serii Fifa.

Star Fitness 5
Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na całym świecie, trudno się więc dziwić, że powstało mnóstwo gier opierających się na rywalizowaniu dwóch zespołów piłkarskich.
 
 
by R & T