dźwięki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Korne i Deftones to bardzo znane grupy muzyczne - zobacz czemu

korn
Muzyka Rock i Metal, to aktualnie wciąż bardzo powszechne gatunki, które mają na całym świecie wielu miłośników. Takie gatunki mają niezwykle ciekawą przeszłość, dlatego że od kilkudziesięciu lat ludzie fascynowali się zarówno rockiem, jak także metalem we wszelkiej formie.

Studio nagrań - obudujesz teledysk dobrym dźwiękiem

nowoczesne studio nagrań
Autor: Audio Mix House
Źródło: http://www.flickr.com
Studio nagraniowe jest pomieszczeniem lub kompleksem pomieszczeń, które kojarzymy szczególnie z profesjonalnym i dobrej jakości wyposażeniem muzycznym, regulowaną akustyką ścian do nagrań dźwiękowych oraz instrumentami. Oferty studiów nagraniowych dysponują szeroką gamą usług związanych z nagrywaniem, produkcją spotów reklamowych i wielu innych możliwości.

Weekend w siodle - świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas, a przy okazji czegoś się nauczyć

Codzienna aktywność
Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu
Ruch to zdrowie - każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale niestety tylko nieliczni wdrażają wspomnianą


myśl w życie. Dorośli nierzadko przesiadują całe dnie za biurkiem, natomiast młodsi nie mogą oderwać się od komputera czy też telewizora Warto zastanowić się: w jaki sposób zmienić ową niekorzystną sytuację?


Idealnym rozwiązaniem przedstawionego wyzej problemu jest bezsprzecznie weekend w siodle.

Instrumenty elektroniczne i klasyczne - które wybrać?

Klawisze fortepianu
Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com
Muzyczne instrumenty dzieli się na instrumenty szarpane oraz dęte. W gronie dętych instrumentów, nazywanych również aerofonami rozróżniamy instrumenty blaszane, drewniane oraz klawiszowe. Reprezentantów grup instrumentów dętych wykonanych z blachy i drewna znamy bardzo dużo i są powszechnie znane. Instrumenty klawiszoweto raczej nieduża grupa.

Popularne instrumenty muzyczne dęte

Instrument puzon
Autor: ASCOM Prefeitura de Votuporanga
Źródło: http://www.flickr.com
Instrumenty dęte są grupą nazywaną zamiennie aerofonami. Należą tutaj zarówno instrumenty dęte z drewna, blaszane oraz, a także wyposażone w klawisze. Przykładem instrumentów dętych drewnianych są oczywiście saksofony.
 
 
by R & T