czas

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ciekawe propozycje rozrywki udostępnione dla osób w każdym wieku

rozrywka
Autor: Enigma
Źródło: Enigma
Obecnie każdy człowiek może skorzystać z rozmaitych form rozrywki, które wpiszą się w oczekiwania niezwykle wymagających zwolenników dobrej zabawy.

9 akcesoriów, jakie powinieneś mieć uprawiając sporty wyczynowe

Sporty ekstremalne- motor
Autor: Robert Tadlock
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawianie sportów ekstremalnych to coś fantastycznego. Bo jakby nie patrzeć często nie uprawiamy nawet typowych sportów, a więc czynnym miłośnikom ekstremalnego uprawiania sportu trzeba złożyć niniejszym mega gratulacje. Pamiętajmy, że jeśli jesteśmy mądrzy, w żadnym razie nie pomniejszamy wielkiego znaczenia dbania o własne bezpieczeństwo, pewnie będziemy zadowolonymi osobami. Często tacy bardziej hardcorowi sympatycy uprawiania sportów ekstremalnych na swoje nieszczęście podejmują zbyt wielkie ryzyko.

E papierosy w Polsce oraz ich wzrastająca popularność

elektroniczny papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Najnowsze trendy przyszły do nas z Zachodu, gdzie tak zwane e papierosy stały się hitem już jakiś czas temu. Nieznaczna szkodliwość używania tego gadżetu zamiast systematycznego palenia prawdziwego tytoniu gwarantuje osobom uzależnionym od nikotyny doskonałe samopoczucie. Biorąc pod uwagę sklep e-papierosy dostępne są tam w interesujących oraz wyjątkowo atrakcyjnych zestawach. E papieros okazać się może idealną koncepcją na prezent dla bliskiej palącej osoby.

wirtualna zabawa - w jaki sposób znaleźć właściwe miejsce

zabawa
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Escape room to iluzoryczna gra. Funkcją gracza jest uciekanie z zamkniętego pomieszczenia. Sposobność taką gracz zdobywa po rozwikłaniu wszelkich łamigłówek i rebusów. Łamigłówki przed komputerem są niezwykle wymagające i interesujące, a to zezwoliło na zdobycie dużego zainteresowania pośród graczy posiadających komputery, smartfony, czy tablety. Rozrywka stała się rzeczywiście realna i gracz sprzed ekranu komputera może wejść osobiście do tajemniczego pokoju i spróbować swoich sił, sprawdzić, czy podoła zadaniu i zniknie z pomieszczenia przed ustalonym czasem.
Tags:

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

villa bolestraszyce
Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Bolestraszyce to niewielka wieś położona w pobliżu Przemyśla. Ze względu na urokliwą lokalizację jest wyśmienITą destynacją dla turystów. Także znajdujące się w niej arboretum stanowi częsty cel wypraw miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach jest doskonałym rozwiązaniem również dla tych, którzy pragną zwiedzać okoliczne miejscowości.

Kamera sportowa- ciekawy gadżet, który często warto posiadać przy sobie

Kamera
Autor: billsoPHOTO
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas bardzo dobrze wie, że nasze momenty z życia są przelotne. Pomimo naszych intensywnych chęci nie jesteśmy w tanie wstrzymać chociażby na chwilę doznawanej w danym momencie sytuacji. Wszystko jest bowiem niesamowicie ulotne. Niemniej jednak, ludzkość postanowiła w pewien sposób poradzić sobie z tym kłopotem. Jedynym dobrym rozwiązaniem, który pomoże nam w pewnym sensie przeżyć kolejny raz dany moment z naszego życia jest jego zapisanie. Okazuje się również, że w większości wypadków wybieraną formą utrwalania przez nas wspomnień jest nagrywanie filmów.

Polski iluzjonista ma szansę nas zaskoczyć własnymi zdolnościami

polski iluzjonista
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu powinno się odpocząć od trudności i pójść gdzieś, gdzie będziemy mogli oglądać zdolności, z którymi nie posiadamy na co dzień do czynienia.

Gry planszowe to idealne niespodzianki na Święta Bożego Narodzenia dla dzieciaków

story cubes
Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Hu hu ha - zima nadchodzi do naszego kraju wielkimi krokami. Już poniekąd cały kraj pokrył biały puch, a co za tym idzie Święta Bożego Narodzenia zbliżają się ogromnymi krokami.
Tags:

Przebrania na różnorodne wydarzenia coraz bardziej popularne wśród polskich odbiorców

rozwój osobisty
Autor: Tyler Hebert
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie lepsze wyrażenie swojego specyficznego podejścia nabiera znamienia priorytetu dla coraz większej rzeszy nowocześnie zorientowanych odbiorców. Wybicie się na tle tłumu to coś znacznie więcej niż jedynie dodatek do spotkań towarzyskich – to często ich fundamentalny cel.

Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit - sprawdź sam!

samochody
Posiadasz już prezenty dla swoich najbliższych czy nadal poszukujesz czegoś wystrzałowego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? O ile nie masz bladego przeświadczenia na co się zdecydować w tym roku to warto wiedzieć, że planszówka to dobra zabawa nie tylko dla dzieci, aczkolwiek przede wszystkim dla pełnoletnich.


Święta Bożonarodzeniowe to dobry moment, żeby podarować grę planszową bliskiej nam osobie.
 
 
by R & T