czas

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ciekawe propozycje rozrywki udostępnione dla osób w każdym wieku

rozrywka
Autor: Enigma
Źródło: Enigma
Współcześnie każdy człowiek może skorzystać z najróżniejszych form rozrywki, które wpiszą się w oczekiwania niezwykle wybrednych zwolenników doskonałej zabawy.

9 akcesoriów, jakie powinieneś mieć uprawiając sporty wyczynowe

Sporty ekstremalne- motor
Autor: Robert Tadlock
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawianie sportów ekstremalnych to coś niezwykłego. Bo bądź co bądź w wielu przypadkach nie uprawiamy nawet typowych sportów, a więc czynnym fanom ekstremalnego sportu należy złożyć niniejszym szczere wyrazy uszanowania. Musimy pamiętać, że jeśli jesteśmy rozsądni, nigdy nie pomniejszamy wielkiego znaczenia dbania o własne bezpieczeństwo, pewnie będziemy zadowolonymi osobami. W wielu przypadkach tacy bardziej hardcorowi sympatycy sportów ekstremalnych na swoje nieszczęście podejmują zbyt duże ryzyko.

E papierosy w Polsce oraz ich wzrastająca popularność

elektroniczny papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Najnowsze trendy przyszły do nas z Zachodu, gdzie tak zwane e papierosy stały się hitem już jakiś czas temu. Nieznaczna szkodliwość używania tego gadżetu zamiast systematycznego palenia prawdziwego tytoniu gwarantuje osobom uzależnionym od nikotyny doskonałe samopoczucie. Biorąc pod uwagę sklep e-papierosy dostępne są tam w interesujących oraz wyjątkowo atrakcyjnych zestawach. E papieros okazać się może idealną koncepcją na prezent dla bliskiej palącej osoby.

wirtualna zabawa - w jaki sposób znaleźć właściwe miejsce

zabawa
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Escape room to iluzoryczna gra. Zadaniem gracza jest ucieczka z zamkniętego pokoju. Szansę taką gracz dostaje po rozwikłaniu wszelkich zagadek i rebusów. Zagadki przed komputerem są bardzo wymagające i frapujące, a to pozwoliło na zdobycie ogromnego popytu pośród graczy mających komputery, smartfony, czy tablety. Zabawa stała się naprawdę realna i gracz sprzed ekranu komputera ma możliwość wkroczyć samodzielnie do tajemniczego pomieszczenia i spróbować swoich sił, przetestować, czy podoła zadaniu i czmychnie z pomieszczenia przed wskazanym czasem.
Tags:

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

villa bolestraszyce
Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Bolestraszyce to niewielka wieś położona niedaleko Przemyśla.Z uwagi na urokliwą lokalizację jest znakomitą destynacją dla turystów. Również znajdujące się w niej arboretum okazuje się być częstym celem wycieczek miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach jest świetnym rozwiązaniem także dla osób pragnących zwiedzać okoliczne miejscowości.

Kamera sportowa- ciekawy gadżet, który często warto posiadać przy sobie

Kamera
Autor: billsoPHOTO
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas znakomicie wie, że nasze chwile z życia są przelotne. Pomimo naszych usilnych chęci nie jesteśmy w tanie zatrzymać chociażby na chwilę przeżywanej w danym momencie sytuacji. Wszystko jest bowiem niesamowicie ulotne. Niemniej jednak, ludzkość postanowiła w pewien sposób uporać się z tym tematem. Jedynym dobrym rozwiązaniem, który pomoże nam w pewnym sensie zaznać kolejny raz dany moment z naszego życia jest jego zapisanie. Okazuje się także, że w większości wypadków wybieraną formą zapamiętywania przez nas wspomnień jest rejestrowanie filmów.

Polski iluzjonista ma szansę nas zaskoczyć własnymi zdolnościami

polski iluzjonista
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu powinno się odpocząć od trudności i pójść gdzieś, gdzie będziemy mogli oglądać zdolności, z którymi nie posiadamy na co dzień do czynienia.

Gry planszowe to idealne niespodzianki na Święta Bożego Narodzenia dla dzieciaków

story cubes
Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Hu hu ha - zima nadchodzi do naszego kraju wielkimi krokami. Już poniekąd cały kraj pokrył biały puch, a co za tym idzie Święta Bożego Narodzenia zbliżają się ogromnymi krokami.
Tags:

Przebrania na różnorodne wydarzenia coraz bardziej popularne wśród polskich odbiorców

rozwój osobisty
Autor: Tyler Hebert
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie pełniejsze uwypuklenie swojego specyficznego podejścia nabiera znamienia priorytetu dla coraz liczniejszej masy progresywnie zorientowanych konsumentów. Wybicie się na tle tłumu to coś znacznie więcej niż tylko dodatek do spotkań towarzyskich – to często ich podstawowy cel.

Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit - sprawdź sam!

samochody
Posiadasz już prezenty dla swoich najbliższych czy nadal poszukujesz czegoś wystrzałowego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? O ile nie masz bladego przeświadczenia na co się zdecydować w tym roku to warto wiedzieć, że planszówka to dobra zabawa nie tylko dla dzieci, aczkolwiek przede wszystkim dla pełnoletnich.


Święta Bożonarodzeniowe to dobry moment, żeby podarować grę planszową bliskiej nam osobie.
 
 
by R & T