album

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wybieramy fotografa na ślub

fotografia ślubna
Wesele to istotne wydarzenie dla wielu młodych par i każdy chce zatrzymać jak najwięcej wspomnień z tego dnia. Problemem jest duża liczba ofert w internecie. Często bardzo ciężko wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać właściwego wyboru?

Mógłbyś nieustannie słuchać muzy? Już teraz dowiedź się więcej na temat Music Stock!

Płyta CD
Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie każdy ma dostęp do telewizji oraz radia, gdzie do woli może oglądać seriale i słuchać ulubionych kawałków. Aczkolwiek nie za każdym razem w środkach masowego przekazu znajdziemy to co nas najbardziej interesuje i to czego w tej chwili pragniemy słuchać.

Niewiele pieniędzy, ale dużo dobrych chęci - czyli przepis na udany prezent

ślub
Autor: Timothy Marsee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli próbujesz znaleźć niepowtarzalny prezent na ślub, ale obawiasz się o swoją sytuację materialną, nie załamuj się. Okazuje się, że pomimo ograniczeń finansowych istnieją szanse na oryginalny podarunek.
Właściwie codziennie jesteśmy bombardowani billboardami roznoszącymi informacje o różnego rodzaju targach ślubnych i nowościach dotyczących tego tematu.

Zakupy na gwiazdkę

Autor: stevendepolo/ flickr.com
Zbliża się gwiazdka, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla najmłodszych proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
 
 
by R & T