ślub

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/delfin-cdr.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wybieramy fotografa na ślub

fotografia ślubna
Wesele to bardzo ważne wydarzenie dla wielu młodych ludzi i każdy chce zachować wszystkie wspomnienia z tego dnia. Utrudnieniem jest spora liczba ofert w internecie. Często bardzo ciężko wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?

Dobrze dobrana muzyka uwydatni wyjątkowość chwil. Jak ją wybrać?

Płyta z muzyką
Autor: Mrs. Gemstone
Źródło: http://www.flickr.com
Ktoś kiedyś rzekł, iż muzyka łagodzi obyczaje. Pozwala się odprężyć, jest z nami podczas wyjątkowych okazji oraz podczas niewielkich imprez. Często wywołuje skojarzenia z konkretną osobą, okresem życia albo z wakacjami. Muzyka jest oprawą wielu istotnych momentów. Jak dobrać ją do okoliczności?

Czym jest tak zwana Dziesiąta Muza, za co odpowiada i kiedy się zjawiła?

kobiety na zakupach
Źródło: travelalberta.com
Czy pamiętasz, że w antycznej Grecji czczono 9 Muz - patronek różnorodnych sztuk, wszakże obecnie kino oraz dzieła kinematografii uznaje się za sztukę taką samą jak np. teatr? To dlatego już od ponad 100 wiosen mówi się o tzw. dziesięciu Muzach.


Aktualnie hipotetycznie każdy, kto ma smartfon wielokrotnie zrobił choć niedługi filmik przedstawiający np. wygłupiające się dzieciaki lub zobaczony na pewnej eskapadzie krajobraz.

Najistotniejszy wpływ na trzymanie odpowiedniego klimatu zabawy

Zabawa weselna
Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub i uroczystości weselne, to wydarzenie wyjątkowe w swoim gatunku. Na to, aby taki dzień okazał się pełny przyjemnych wspomnień, składa się mnóstwo elementów. Jednym z zasadniczych jest dobór dobrego zespołu. Tonu całej imprezie bez wątpienia nadaje zespół weselny Satisfaction. To on przekazuje styl zabawie i od zespołu zależy przyjemność biesiadników.

Dźwiękowe rozkosze - oprawa muzyczna

Pobliże stolicy Dolnego Śląska jest wielce atrakcyjne turystycznie. Już samo miasto Wrocław jest urzekającym grodem obfitującym w piękne perły architektury, również zakątki pamiętające średniowiecze i świadczące o bogactwie dawnych i dzisiejszych mieszkańców miasta. Jednakowo jest z tym kawałkiem świta, regionem nadzwyczaj tajemniczym ale też bardzo ładnym.
 
 
by R & T