Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Żadna pogoda nie jest straszna 72

Jeżeli mamy zamiar się reklamować to powinniśmy postawić na jakąś interesującą formę. Ludziom reklamy działają na nerwy. Sporo osób w sieci ma zainstalowane programy, które mają blokować reklamy, a w telewizji ogląda jedynie na nagrane programy, co pozwala uniknąć reklam. To bardzo fajne rozwiązanie dla normalnego człowieka, ale co ma zrobić przedsiębiorca, którego biznes bez reklamowania się nie będzie dobrze działał? Otóż w takiej sytuacji idealny będzie telebim. Kiedy na ulicy zauważymy telebim to na sto procent zwrócimy na niego uwagę.

A o to właśnie w reklamach chodzi, by przykuć uwagę. Tak, więc osoby, które chcą się fajnie zareklamować powinny brać pod rozwagę właśnie reklamę na tego typu sprzęcie. Nie musimy jednak natychmiast samemu kupować telebimu. Możemy poszukać info o ludziach, którzy zarządzają telebimami, które już są i zapytać jaki byłby koszt wyświetlanie się reklamy naszej firmy (telebim). Cena jest zależna od lokalizacji telebimu oraz od tego jak często będzie wyświetlana nasza reklama. Dlatego nie ma, nad czym dumać. Musimy odszukać telebim, na którym chcielibyśmy zobaczyć reklamę naszej firmy i sprawdzić ile musimy za to płacić.

Idealny sposób na obserwowanie istotnych wydarzeń

reklama na telebimie

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com

Prawda jest taka, że gdy chcemy zobaczyć jakieś istotne wydarzenie sportowe to chcielibyśmy widzieć je na żywo. Jednak nie zawsze jest taka opcja. Wiadomo często sytuacja finansowa nam na to nie pozwala a zdarza się tak, że nie damy rady ze względu na czas, bo do pracy następnego dnia nie udałoby się nam wrócić z odległych wojaży. Z tego powodu najczęściej przy ważnych wydarzeniach sportowych tworzone są strefy kibica. W tego typu miejscach na ogromnych telebimach możemy oglądać ważne wydarzenia sportowe.

Ale poza tym telebim, możemy też zauważyć na wydarzeniach muzycznych. Ci dalej oddaleni od sceny mogą spoglądać w zbliżeniu na muzyków właśnie na telebimie. Tak samo jest, kiedy mowa o sportowych imprezach, które dzieją się na ogromnych halach, tam też widzimy telebimy, które najczęściej są zapełnione reklamami, ale też pokazywane są na nich powtórki akcji, a czasem wynik, daltego zobacz – szczegóły na stronie. Dość często są również pokazywani kibice , którzy siedzą na trybunach.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska