Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Z czego wszyscy uwielbiają się śmiać oraz czy też humor rysunkowy to właściwy wariant na przyjemne spędzenie wieczoru?

Znamy wszyscy grafiki w prasie, jakie przedstawiają jakieś śmieszne okoliczności. I akurat takowe śmieszne rysunki można odnaleźć w każdej gazecie.

Mamy w Polsce dużo rysowników, jacy z przyjemnością pokazują na swoich rysunkach przykładowo sytuację polityczną w kraju.
humor rysunkowy

Autor: Mad House Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy niestety w czasach, kiedy sytuacja na arenie politycznej przekształca się niezwykle prędko. Wszakże nie można brać wszystkiego na serio, czasami trzeba się także nieco pośmiać. I właśnie do tego służy nam humor rysunkowy. Dowolna persona, jaka spędza w Internecie kilka godzin, na pewno obejrzała wiele śmiesznych grafik różnorodnych rodzimych grafików. Największa ilość śmiesznych grafik tyczy się akurat areny politycznej, lecz pojawiają się też śmieszne rysunki z życia małżeńskiego albo głupoty bLondynek.
W obecnych czasach darmo szukać czasopisma, w jakiej specjaliści od rysunku nie zamieściliby jakiejś zabawnej grafiki. Niekiedy moglibyśmy napotkać tak bardzo głupie okoliczności, że grzechem mogłoby być nie zapisać ich i nie narysować czegoś zabawnego. Takowy humor rysunkowy to doskonała atrakcja i dla miłośników tradycyjnych gazet i dla sympatyków satyrycznych witryn w sieci. W Polsce najbardziej popularnymi grafikami satyrycznymi okazują się być np. Szczepan Sadurski i Andrzej Mleczko. Ten pierwszy posiada wręcz swoją witrynę wirtualną, na której można by obejrzeć niezwykle dużo jego zabawnych rysunków z różnorodnych obszarów.

Miejmy w pamięci, iż nie warto brać wszystkiego na serio, czasami wspólnie z kolegami należy się też nieco pośmiać. Bo co by to było gdyby własny świat był taki poważny.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska