Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Wydarzenia muzyczne na ten i nadchodzący rok

Szczęściu fanom muzyki w różnym stylu nie będzie końca, gdy przyjrzą się opcjom koncertów na teraźniejszy oraz dalszy rok w dużych miastach naszego kraju. Organizowane nierzadko koncerty w Warszawie obejmują nie tylko reklamowanie naszych lokalnych gwiazd, lecz także gwiazd ze światowej czołówki. Wśród nich na pewno nie braknie Woodkida, który zagra już siódmego grudnia na Arenie Ursynów w Warszawie. Kora, Vavamuffin i Coma to klasyka polskiej muzyki w świetnym wydaniu, natomiast koncerty tych zespołów odbędą się w Sali Kongresowej i w warszawskiej Stodole.

Stawiamy na koncerty w Łodzi, a nie pożałujemy nowych wrażeń

występ na żywo

Autor: Sheila Herman
Źródło: http://www.flickr.com

Na przełom roku 2013 i 2014 przewiduje się wiele występów, lecz szczególnym zainteresowaniem naszych rodaków, i nie tylko, cieszą się koncerty w Łodzi. Organizowane tam wydarzenia muzyczne odbijają się szerokim echem. W samym sercu naszego kraju zagra między innymi grupa Depeche Mode oraz Skunk Anansie. W Polsce nie brakuje miłośników tych grup, więc bilety rozchodzą się bardzo szybko. Wskazane jest śledzić najnowsze wydarzenia, by być zawsze doskonale poinformowanym.

zaskoczy

Czym zaskoczy nas stolica Polski, jeśli chodzi o koncerty? Propozycje prezentacji nowych i najpopularniejszych kawałków rozmaitych artystów spotykają się z aprobatą na rynku. Między innymi Patrycja Markowska będzie grała koncert w Hybrydach już w połowie grudnia 2013. Polecane koncerty w Warszawie to również występ AYO, przewidziany na 20-go grudnia w warszawskim Palladium. Dla zwolenników muzyki klasycznej pojawiają się zaproszenia na Wielki Koncert Galowy muzyki Johanna Straussa do Filharmonii Narodowej.

Łódź zaprasza ulubione gwiazdy

Rynek muzyczny w naszym kraju wciąż nas, jako odbiorców, zadziwia. Rekomendowane na ten oraz przyszły rok koncerty w Łodzi to wiele wydarzeń muzycznych, jakie trafiają również za granicę. Do Polski chętnie przybywają też turyści z innych państw, gdyż do Polski przyjeżdża wiele gwiazd popularnych na całym świecie. Dzięki temu możemy promować kraj nad Wisłą, który wielu zagranicznym gościom zaczyna kojarzyć się z dobrą muzyką graną na żywo.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska