Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Wybieramy fotografa na ślub

Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla wielu młodych osób i chcą oni zachować wszystkie wspomnienia z tego dnia. Problemem jest duża liczba ofert w internecie. Często bardzo ciężko wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich setki! Jak dokonać właściwego wyboru?

Po dekadach przyszłe pokolenia będą oglądać stary album z zatrzymanymi pięknymi chwilami. Te obrazki przywołają stare czasy i ukażą najmłodszym, jak ich rodzice ślubowali sobie miłość na całe życie.

Dzięki radom pani Stanisławy, której główną pracą jest fotografia ślubna w Łodzi, dowiemy się jak najłatwiej znaleźć dobrego fotografa.

fotografia ślubna

Przede wszystkim należy dobrze zapoznać się z portfolio. Zazwyczaj są one umieszczone na stronach takich fotografów, dlatego trzeba je przejrzeć i zdecydować, które z nich jest najładniejsze. Każdy fotograf ma swój unikalny styl, więc już na tym etapie możemy stwierdzić, czy nam pasuje charakter przedstawionych fotografii.

Drugą opcją jest popytanie wśród znajomych. Na pewno sporo naszych przyjaciół organizowało ślub. Wystarczy zadzwonić i zapytać kto robił im zdjęcia i czy byli zadowoleni. Jeśli tak, to na pewno posiadają album ze zdjęciami ślubnymi. Warto odwiedzić ich, porozmawiać o planowanym ślubie i zobaczyć fotografie.

Jeśli propozycja ze znajomymi nie udała się, jest jeszcze internet. Tu po wybraniu kilku najładniejszych ofert dobrze jest po prostu umówić się na spotkanie i pojechać porozmawiać o naszym ślubie. Fotografowie mają u siebie wydrukowane zdjęcia z różnych ślubów i jest to świetna okazja, by sprawdzić jak fotografie prezentują się już po obróbce w katalogu.

Koszty są bardzo różne. Masa osób zwracając uwagę na koszty przy wybieraniu fotografa na ślub otrzymało album zdjęć, które absolutnie im nie przypadły do gustu. Porządny fotograf najczęściej ma wyższe ceny, ale powiązane jest to z jakością oferowanych usług.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska