Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Współczesny, skuteczny dron z kamerą – 3DR SOLO

Szukając dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do fachowego filmowania z powietrza, wskazane jest zapoznać się z artykułem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada multum zalet i współczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez profesjonalnych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest istotnie łatwe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.

dron

Źródło: pixabay

Dzięki temu dron z kamerą zdoła robić nawet skomplikowane i złożone loty samoczynne przy różnorodnych trybach pracy. Do tego model ten posiada też funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO zdoła wykonywać pracę do 25 minut, ogromną zaletą jest to, że system nieustannie kontroluje czas pracy baterii oraz jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy należy sprowadzić drona na ziemię i bezpiecznie wylądować. To też duże uproszczenie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje też sporo rozlicznych trybów pracy automatycznej, które w wielu sytuacjach mogą okazać się ogromnie użyteczne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze możemy dostać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na jakim stopniu mieszczą się nasze umiejętności.

dron z kamerą

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Ten współczesny dron z kamerą bezsprzecznie pozwoli nam na sfilmowanie udanych obrazów z powietrza.

Zamieszczone w tym serwisie informacje są dla Ciebie zbyt lakoniczne? Jeśli tak, to wejdź na stronę Korekta zdjeć, na której zgłębisz pokrewne tematy.

Jego oryginalne funkcje i duże zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i otrzymanie jak najlepszych efektów. Bezsprzecznie nie odkryjemy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, który cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Pożądane byłoby zapoznać się z tym nowoczesnym urządzeniem oraz dowiedzieć się, jakie jeszcze udogodnienia i przydatne funkcje oferuje. Bez wątpienia dron – profesjonalny dron z konkurencyjną ceną – 3DR SOLO bezapelacyjnie spełni nasze wyczekiwania.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska