Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Właściwie oświetlona impreza to podstawa

Wielu ludzi wydaje sobie sprawę z tego, że niesamowicie ważną rolę w czasie koncertu i różnego rodzaju wystąpień na scenie odgrywa światło. To właśnie od niego zależy czy wszyscy artyści będą właściwie oświetleni, jak i też zależy od tego też to, czy widzowie będą cały czas przywoływani na tą scenę, czy będą umykali wzrokiem gdzieś na bok, ponieważ światła na scenie będą na przykład zbyt mocne oraz okaże się, iż nie są w stanie spoglądać na scenę.

Takie oświetlenie jest bardzo ważneKiedy zastanowimy się nad tym, jak dużo żarówek, lamp oraz kabli, składa się na wynajem (polecamy oświetlenie sceniczne), to z pewnością będziemy pełni zachwytu dla osób, którzy się tym trudnią. Zwłaszcza iż warto bardzo dokładnie rozstawić każdą lampę, tak aby oświetlała ona to, co musi oświetlać. W dodatku jeszcze trzeba tutaj wiedzieć, iż taka scenografia eventowa i wynajem (polecamy nagłośnienie koncertów), często w dużej mierze zależy właśnie od oświetlenia. W właściwej chwili na odpowiednią osobę musi padać konkretny kolor światła, tak aby zaznaczyć spokój danej sceny, lub pokazać jak straszne jest to, co aktorzy odgrywają w tej chwili. Kiedy oświetlenie nie zadziała, albo pojawi się z opóźnieniem, to może się okazać, że umknie calutki ten niesamowity efekt.

koncert

Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com

Oświetlenie koncertowe to kolorowe światłaKiedy jesteśmy na koncercie, to jesteśmy zahipnotyzowani nie tylko samą muzyką, która jest grana, ale także i całą otoczką, która ma miejsce na scenie. Tym jak pojawiają się różnokolorowe snopy światła, jak raz omiatają scenę oświetlając muzyków, a kolejnym razem mkną po tłumie.

wynajem (polecamy Oświetlenie koncertowe) musi być na obracanych lampy, tak aby czasem nie świeciło ciągle w jedno miejsce, ponieważ wówczas nie będzie dawało takiego niesamowitego wrażenia.
Dodatkowo też należy tutaj wiedzieć, że takie oświetlenie wymagania niesamowitej ostrożności operatorów, tak by w właściwej chwili się pojawiało oraz by w właściwej chwili świeciło w ściśle określone miejsce.
Odpowiedzialność za oświetlenie jest bardzo duża
Bez wątpienia należy zaznaczyć, iż odpowiedzialność za oświetlenie jest bardzo wielka, gdyż bardzo dużo od niego zależy. Zwłaszcza kiedy za jego pomocą pragniemy podkreślić to co dzieje się na scenie, to co chcą nam powiedzieć muzycy czy artyści. Jakby nie było, z pewnością warto tutaj myśleć o tym, w jaki sposób możemy jeszcze to oświetlenie ulepszyć.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska