Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Weekend w siodle – świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas, a przy okazji czegoś się nauczyć

Ruch to zdrowie – każdy o tym wie, jednak niestety tylko nieliczni wcielają przywołaną
myśl w życie. Dorośli nierzadko bez przerwy przesiadują za biurkiem, a młodsi nie potrafią oderwać się od komputera lub telewizora Rodzi się pytanie: co zrobić, by odwrócić tę niekorzystną sytuację?
Świetnym rozwiązaniem powyższego problemu jest bezsprzecznie weekend w siodle.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu
Konie uznawane są za niezmierne urodziwe, pojętne zwierzęta, które bardzo dobrze „dogodują się“ z dziećmi. Należałoby nadmienić, iż, dla malucha odwiedzenie stadniny koni stanowi niezapomniane przeżycie a także wartościowe doświadczenie.

Tak pochłonął Cię ten temat, że masz chęć na nowe artykuły? Żaden problem. Po prostu kliknij na łącze do źródła (http://libra.tm.pl/) i czytaj do woli.

odkrywa bowiem nowe dźwięki, zapachy, a w trakcie jazdy konnej uczy się szanować zwierzęta. Może także się zrelaksować. Nie ma wątpliwości co do tego, że kontakt z koniem niesie za sobą dużo korzyści na przeróżnych płaszczyznach rozwoju dziecka – zarówno motorycznej, poznawczej, emocjonalnej jak i społecznej.

Nie zwlekaj! Zbierz całą rodzinę i przyjeżdżaj do stadniny koni! Weekend w siodle kliknij aby zobaczyć źródło to wymarzona okazja do tego, żeby – z dala od codziennego hałasu – wypocząć na łonie natury, oczyścić umysł, a także nauczyć się czegoś nowego oraz zyskać czterokopytnego przyjaciela!

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska