Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

W swoim mieszkaniu także możemy posiadać takie gry

Kiedy kochamy spotykać się z przyjaciółmi i grać w przeróżne gry, to z pewnością często odwiedzamy odpowiednie salony gier. Niestety takie wyjścia ciągną za sobą wielkie koszty, lecz możemy robić coś, żeby grać w ukochane gry, ale równocześnie płacić za to wszystko znacznie mniej oraz jeszcze nie stać się uzależnionym od czasu funkcjonowania takiego miejsca.

billard

Autor: Pierre-Selim
Źródło: http://www.flickr.com

Stół bilardowy mamy szansę mieć w domu

Każdy powie, jak prezentuje się stół bilardowy i jak wiele miejsca zabiera. To sprawia, iż do tej pory rzadko kto miał szansę sobie zezwolić na trzymanie takiego prywatnego stołu u siebie – . Na szczęście obecnie w marketach możemy nabyć mniejszą wersję takich stołów, które zwinięte zabierają rzeczywiście niewiele przestrzeni, a rozłożenie ich zajmuje naprawdę jedynie małą chwilę. Co ważne, to z pewnością fakt, iż poza rozmiarem nie odróżniają się one niczym od tych normalnych, a co się z tym wiąże, możemy też na nich poćwiczyć grę, nim pójdziemy do salonu oraz zaczniemy rywalizację z innymi graczami. Co ważne, to nie jest to kosztowny wydatek, a więc ma szansę się też okazać, że będzie to wspaniały prezent na urodziny lub (OnePlus 7) święta, a bawić będzie się miała szansę cała familia.

Cymbergaj od lat jest znany (strona www).

Parę lat temu rozpoczął się niesamowity szał na grę cymbergaj, polega ona na przemieszczaniu po gładkiej powierzchni krążka, w który uderza się dwoma innymi krążkami, należącymi do dwóch osób. Powinniśmy tak pukać w główny krążek, żeby wpadł on do bramki (łańcuchy nierdzewne) przeciwnika. Często można je zobaczyć w różnych salonach gier, do tego jeszcze mamy szansę kupić jego mniejszą wersję do mieszkania. Jednak mało kto wie, że ta gra własne początki ma już sporo lat temu, jedynie iż miast dużych plastikowych krążków, stosowało się normalnych monet oraz poszukiwało się gładkich powierzchni. To jedynie pokazuje, iż naprawdę niesamowite gry nigdy nie mijają oraz każde kolejne pokolenie na pewno niesamowicie się nimi zachwyca. Więcej o sporcie: kliknij w link.

Mamy szansę umilić sobie czas

Z pewnością za pomocą tego typu gier możemy sobie umilić czas jaki spędzamy z rodziną i z przyjaciółmi, a co się z tym łączy, nasze spotkania mogą być jeszcze wspanialsze niż do tej chwili. Poza tym wspólna gra bardzo zbliża do siebie ludzi, a więc możemy mieć pewność, że da ona dużo więcej pożytku, aniżeli wspólne oglądanie telewizji.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska