Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

W jaki sposób stać się testerem software’u?

W dzisiejszych czasach, w jakich komputery odgrywają niezmiernie istotną rolę w naszych codziennych poczynaniach, praca w IT to możliwość brania udziału w bardzo interesujących przedsięwzięciach, jakie mają okazję wpływać na życie setek tysięcy ludzi na całym świecie.

Obok wielkiego zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, możemy zaobserwować również trend w jakim osoby spoza branży chcą rozpocząć swoją przygodę w IT.
Doskonałym przykładem jest choćby pozycja specjalisty do spraw jakości oprogramowania. Aby wykonywać ten zawód warto jest skończyć techniczną szkołę i móc poszczycić się odpowiednimi umiejętnościami technicznymi więcej informacji dostępnych pod adresem sprawdź na stronie . Jednak jeżeli mamy pewne cechy, jakie wyróżniają bardzo dobrego testera, to będziemy mieć możliwość znaleźć zajęcie w firmie IT nawet bez doświadczenia.
witryny

Autor: Anastasia Yankovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry tester to przede wszystkim osoba, która krytycznie spogląda na dany problem i potrafi myśleć poza utartymi ścieżkami i schematami. Dociekliwość jest w tym zawodzie jedną z najbardziej pożądanych umiejętności. Kolejną jest także ciągła i nieodparta chęć nauki nowych rzeczy. W takim momencie z pomocą przychodzą nam różnego typu kursy jak choćby szkolenie testowania aplikacji mobilnych szkolenie testowania aplikacji mobilnych. W trakcie takiego programu mamy możliwość opanowania podstaw zagadnień takich jak chociażby aplikacje na smartfony bądź też tablety. Wypada dodać, iż rynek usług i urządzeń przenośnych rozwija się w niezwykle szybkim tempie. A na samym rynku zatrudnienia bardzo często możemy napotkać oferty dla programistów jak również testerów aplikacji mobilnych.

Nieodparta chęć nauki jak i otwartość na podnoszenie własnych kompetencji w ramach różnego rodzajutypu szkoleń powoduje, że mamy dobrą podstawę na pracę w IT jeśli chodzi o dział testowania.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska