Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

W jaki sposób interesująco i dynamicznie zorganizować wolny czas w Gdyni?

Ciekawą sugestią na aktywny wypoczynek jest escaperooms. Gra polega na poszukiwaniu drzwi z zamkniętego pokoju. Rozgrywki akcji typu escape przeznaczone są dla niewielkich grup od dwóch do pięciu graczy. Trzeba się jedynie wydostać z zablokowanego pokoju. Warto wspierać się ukrytymi w pokoju podpowiedziami i pomocnymi eksponatami.

Gdynia

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdynia dostarcza 60 minut mocnych wrażeń. Trzeba wykorzystać do rozgrywki wszystkie swoje zmysły oraz wzbudzić w grupie umiejętność kojarzenia faktów. Całe otoczenie może zbliżyć do rozwiązania. Napór czasu jednych mobilizuje do współpracy zaś innych demotywuje. W chwili utkwienia w martwym punkcie wolno zaczerpnąć z pomocy animatora gry, który w każdym czasie wesprze bezradną drużynę. Rozgrywki typu escape to nowa ale za to bardzo popularna forma zabawy praktycznie na caluśkim świecie. Pozwala razem spędzać urlopowy czas. Escaperoom Gdynia () zafascynowała mieszkańców Trójmiasta.

To miejsce dla osób twórczych i z mnóstwem koncepcji. Warto przeto ocenić swoje detektywistyczne umiejętności i przenieść się w świat rodem z prawdziwych filmów akcji. Tego typu forma zabawy nie jest jednak zaadresowana do wszystkich dorosłych. Zapewne nie powinny z niej korzystać osoby mające lęk przed zamkniętą przestrzenią. Escaperooms to propozycje dla osób lubiących rozstrzygać zawiłe łamigłówki. To świetna forma rozrywki dla miłośników piorunujących wrażeń. Warto ocenić własną zdolność przeprowadzania czynności pod naporem czasu. W formie rozrywki można zbadać swoją zdolność pracy w zespole oraz nauczyć się ufać innym.

W sytuacji, gdy jedna godzina będzie niewystarczająca do rozwikłania tajemnic warto poprosić Mistrza o przedłużenie czasu lub poprosić o podanie rozwiązania. Liczba graczy w danym pokoju jest odpowiednio dopasowana. Przy sporej liczbie graczy zagadki mogą okazać się zbyt proste zaś dla jednej osoby za trudne bądź wręcz niemożliwe do rozwiązania (kliknij i zarezerwuj!). Wiek uczestników jest również dopasowany do konkretnej zabawy. Zazwyczaj minimalny wiek graczy wynosi 16 lat, ale są propozycje escperooms także dla małych uczestników. Oczywiście wszystko zaaranżowane z uwzględnieniem liczebności oraz wiekowości uczestników.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska