Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Studio nagrań – obudujesz teledysk dobrym dźwiękiem

Studio nagraniowe to pomieszczenie lub kompleks pomieszczeń, jakie kojarzą się zwłaszcza z uniwersalnym i dobrej jakości wyposażeniem muzycznym, wyregulowaną akustyką ściany do nagrań głosowych oraz instrumentami. Oferty studiów nagraniowych dysponują szeroką gamą usług związanych z nagrywaniem, modulacją dźwięków i wielu innych opcji.

Studio nagraniowe rewelacyjnie usprawnia pracę nad elementami dźwiękowymi, wykorzystywanymi w filmach, produkcjach typu talk-shows, ale też w tworzeniu klimatu debaty w radiu i zapowiadania muzyki. To świetny poligon akustyczny dla muzyków, którzy dopną do końca dźwięki do swoich teledysków. Taka praktyka to oczywistość w świecie teledysków, które zarabiają na jak najlepszej jakości emisji.

studio nagrań

Autor: Chris Marchant
Źródło: http://www.flickr.com

Czymże okazałaby się jednak samotna oferta studia nagraniowego, bez odpowiedniego zespołu obsługujących ludzi? Najwyższej jakości sprzęty, rozpoznawalne spoty radiowe – to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie współpracujący ze studiem dźwiękowcy, tłumacze, redaktorzy tekstów, ale również graficy i sami muzycy, zainteresowani zdecydowanie najlepszymi do uzyskania efektami muzycznymi. Duże sztaby ludzi różnych profesji obudowują rozpoznawalność jednego lub kilku pomieszczeń dźwiękowych, które zwie się studiem nagraniowym.

Mikrofon

Autor: Jeena Paradies
Źródło: http://www.flickr.com

Kompletne opisy firm polecających swoje studia nagraniowe i pomieszczenia dźwiękowe znajdziemy w zakładkach internetowych tychże firm. To nie tylko zestawienie wskaźników sprzętów studyjnych i usług związanych z nagrywaniem i montażem dźwięku. W repertuarze studia nagraniowego znajdziemy takie usługi jak praca nad przygotowanymi już efektami dźwiękowymi (dżingle dla stacji, loga dźwiękowe, podkłady) i telewizyjnymi, również dotyczącymi dubbingu. Dzięki bankom głosów, którymi dysponują studia nagraniowe, możemy przebierać w dowolnych dźwiękach, motywach – od męskich i kobiecych po dziecięce, czy głosy przygotowanych wcześniej wokalistów. Sprawdzając oferty studio nagrań fabryka dźwiękuff i zasób usług jakie możemy w nich wykonać, natkniemy się również na udźwiękowienie do gier PC, tłumaczenia z korektą czy nagrania lektorskie.Mając tak obfite zaplecze usług dźwiękowo-obrazkowych nie pozostaje nic innego jak pełne skorzystanie z tak komfortowych warunków pracy.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska