Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Sposoby na zachowanie dobrych chwil także w najbardziej szalonych warunkach

Od zawsze mamy pragnienie (być może nie wszyscy) przetestowania własnych możliwości cielesnych jak też umysłowych. Można to robić w przeróżny sposób, chodząc po górach, biegając w maratonach albo przebywając jakieś niesamowite dystanse. We wszystkich tych działaniach poddajemy własny organizm próbom często na granicy wydolności. Właśnie chyba to docieranie do granic naszych możliwości jest dla ludzi w najwyższym stopniu pociągające. Jest to jedna z kluczowych ludzkich cech.

gopro

Źródło: http://kamerynakask.pl/
Współczesny świat kusi nas możliwością uwieczniania wszystkich naszych działań i dzielenia się owym z innymi, zwłaszcza że w obecnych czasach jest to niezwykle łatwe. Dzisiejsze aparaty fotograficzne, np.

Chcesz poszerzyć wiedzę z owego ciekawego tematu? Zatem dobrze trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij to Narzędzia ręczne i przenieś się do nowej witryny.

Sony Action Cam- przynoszą nam możliwość nie tylko wykonywania fotografii lecz również (po podłączeniu ich do komputera) publikowania ich w internecie. Prawie na bieżąco można się chwalić znajomym naszymi dokonaniami lub po prostu przechować istotne dla nas zdjęcia w wirtualnej bibliotece.

Cóż jednak robić gdy osiągniemy już granice możliwości? Jeśli chodzi o sport można pójść krok do przodu i rozpocząć uprawianie sportów ekstremalnych w rodzaju speleologia, latanie na lotni i tym podobne aktywności. Pojawia się wówczas pytanie, jakim sposobem utrwalić nasze wyczyny w tak ekstremalnych warunkach. Tradycyjne narzędzia nie poradzą sobie z tym zadaniem, w tym przypadku potrzeba sprzętu bardziej trwałego.

gopro

Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com

Takowe warunki spełnia specjalistyczna kamera do sportów ekstremalnych. Pomoże nam ona uchwycić na nośniku (zazwyczaj karcie pamięci) wszystko co dzieje się w trakcie czynienia akrobacji powietrznych lub też odsłaniania tajemnic pieczar. Rzecz jasna sprzętów tego typu jest wiele. Jedną z popularniejszych jest kamera do sportów ekstremalnych o nazwie Gopro hero 4 silver. Sprzęt ten jest niezwykle mocny, odporny na wstrząsy, wyposażony w praktyczne przymocowanie na hełmie lub w odmiennym miejscu w taki sposób, aby można było w bezpieczny sposób z niego korzystać.

Jeżeli pasjonuje Cię omawiana w niniejszym wpisie kwestia, zweryfikuj treść (https://www.sklep.doko.pl/pl/p/Uchwyt-paskowy-czarny-UP-50-UV-10SZT-ELEKTRO-PLAST-OPATOWEK-12.13/18292), którą najprawdopodobniej także uznasz za pomocną.

Kamera ta wyposażona została w dużą ilość trybów kamerowania tak, ażeby możliwym było filmowanie w najbardziej skrajnych warunkach. Kamerę gopro hero black zbudowano w taki sposób, aby możliwe było filmowanie nawet w głębinach wodnych (do głębokości czterdziestu metrów).

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska