Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Sklepik do decoupage – a więc, co może naszym osobom się przydać przy robieniu czegoś od podstaw

Czym konkretnie jest decoupage? Co ma możliwość być używane do jego produkowania? Gdzie można zakupić wszystkiego typu artykuły potrzebne do tego rodzaju „aktywności”? Jak w ogóle można się nauczyć tego rodzaju postacie sztuki? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżutko co napisanego – felietoniku!

golf

Autor: Sobienie Królewskie
Źródło: Sobienie Królewskie Golf & Country Club
Pochodzący z języka francuskiego decoupage sklep, a po polsku „Dekupaż” – nie jest niczym innym jak technika ozdabiania bardzo różnego typu nawierzchni, za pomocą papierka albo serwetek zrobionych z papieru, które naklejamy, a później nakrywamy lakierem, by w żaden sposób nie istniała możliwość odczuć, że ów papierek został tam położony, tworząc wrażenie, iż jest jedną rzeczą z daną nawierzchnią. Ową nawierzchnią może zostać na przykład: drewno, metal, czy szkło, oraz również tkanina, plastik, oraz wszelkiego typu powierzchnia ceramiczna. Do decoupagu poza papierem, można stosować takie rzeczy jak: farbki, http://www.pieczatki.pl/stemple, szablony, czy tak zwane „sospeso”, oraz nie napomykając już o nietypowo brzmiącym „Quillingu” i innego rodzaju, bardziej znanych rzeczach, takich jak filcu, czy innych akcesoriach do dekoracji.

Gdzie jednak można to wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo kupić? Idealnym rozwiązaniem bywa internetowy sklep decoupage, w którym znajdziemy to wszyściutko i jeszcze bardziej dużo (na przykład ciekawe książeczki o podstawach, jak i bardziej zaawansowanych technikach naszego własnego decoupagu, czy całe zestawy dla początkujących fanów owego rodzaju aktywności). Nie zapomnij, iż decoupage bywa idealnym zajęciem dla każdziutkiego!

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska