Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Sklep harcerski zaopatruje każdego gotowego na ciekawe przygody we wszystkie potrzebne przedmioty aby wypoczynek wśród przyrody należał do udanych.

Krzepki druh jest gotowy na każde okoliczności. Umie odnaleźć się także w najbardziej dokuczliwym otoczeniu. Posiada głowę pełną gotowych rozwiązań, aby uporać się z jakimkolwiek założeniem.

W harcerstwie osoby nabywają przydatnych umiejętności, które z pewnością przydadzą im się w całym życiu. Rozwijają samodzielność, spostrzegawczość i zaradność. Podczas zlotów ćwiczą refleks oraz sprawność fizyczną. Też wpaja im się chrześcijańskie wartości, dążenie do pomagania innym, szacunku dla innych. Uczą się też komunikacji plus otwartości w relacjach z ludźmi.

Wycieczka szkolna

Autor: BlackRockSolar
Źródło: http://www.flickr.com

Zawiązywane są ćwiczenia gdzie jest zdrowa rywalizacja oraz współdziałania z rówieśnikami. Jest to też dobre miejsce do hartowania w terenie i usamodzielnienia. Braterstwo, fantastyczna rozrywka, wyzwania i przygoda – to nierozłączne elementy bycia skautem. By wdrożyć idee harcerskie zdobywamy noty plus sprawność, a również funkcje zespołowe plus nowe wyzwania – w myśl idei harcerskiej stale się uszlachetniamy by być lepszymi osobami, skutecznymi obywatelami, żeby jeszcze odpowiedniej radzić sobie w życiu oraz by kroczyć przez nie z druhami, w atmosferze przygody i przyjaźni.

Umiejętności organizacyjne w miejscu to sztuka przetrwania w także w dokuczliwych warunkach miejscowych i atmosferycznych. Ale mając koło siebie harcerza nie zginiesz. Druh jest gotowy na wszystkie sposobności. To samo sklep harcerski jest w pełnej gotowości na wszystko. W nim można wyposażyć się we wszystkie konieczne rzeczy, które pewnie przydadzą się w wszystkich przypadkach – wyposażenie turystyczne.

Sklep harcerski zapewnia harcerzy od wielu lat. Można tam odnaleźć wszystko.

Jeśli szukasz interesujących informacji na przedstawiany temat, to pomoże Ci ta optymalna strona www (http://www.lemans.pl/), na której znajdziesz wiadomości, które Cię zaintrygują.

Od kompletnego ubioru w tym kurtki i buty po wielorakie akcesoria i jedzenie. Śpiwory, maty, namioty oraz plecaki. Można nawet kupić sprzęty biwakowe. Czekamy na wszystkich, kto chcę zaznać dobrą przygodę, a na pewno dostaniesz wszystko, co będzie Tobie konieczne do nadzwyczajnego wypoczynku.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska