Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Rodzaje gier dla fanów takiego rodzaju rozrywki

W okresie Internetu, gry to najważniejsza kategoria, dla której użytkownicy korzystają z łącza. Z każdym rokiem graczy w różnych kategoriach wiekowych jest coraz więcej, tak jak i gier, które każdy może zarówno kupić, jak również i spróbować swych sił online.
Jedna z dostępnych gier w Internecie to Pirate Storm, która podbija serca tysięcy osób – przede wszystkim miłośników żeglarstwa i nieco bardziej mistycznych części – piratów oraz potworów.

sport - perspektywa

Autor: Jared Hersch
Źródło: http://www.flickr.com
Gra polega na walce z wymienionymi już maszkarami oraz bezlitosnymi kapitanami ciemnej strony. Warto jednak napomnieć, iż na morzu nie zabraknie także innych graczy. W Pirate Storm należy spełniać stawiane przed graczami misje, a także bronić swój statek oraz załogę przed atakującymi wrogami z frontu morskiego. Najważniejszym zadaniem jest kolekcjonowanie spotkanych skarbów oraz przy okazji zatapianie statków innych graczy. Jest to wspaniała przygoda o charakterze survivalowym. Z początku gracz musi – razem ze swoją załogą – wyeliminować przeszkody w charakterze potworów, a później stoczyć bitwy, aby wzbić się na wyżyny i pozostać legendą morza. Razem z upływem kolejnych etapów, trudność gry rośnie, jednak również i rozrywka jest większa.
gry wyścigi

Autor: mrgreen09
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród gier można znaleźć także coś dla miłośników motorsportu oraz walki na torze. Jeśli ktoś chce odnaleźć najlepsze gry wyścigi są jedną z kategorii, która posiada rzesze fanów.

Pisk opon, ryk silników oraz rywalizacja na torach, a nawet ulicach to niesamowita szansa na wczucie się w rolę kierowcy wyścigowego. Większość z nich oferuje niezapomniane emocje, jak również – grafikę przybliżoną do pprawdziwych wyścigów rodem z F1, bądź innych popularnych serii, które są cenione przez tysiące kibiców.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska