Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Projektowanie stron internetowych

Internet stał się jednym z największych potęg marketingowych. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z konieczności stworzenia funkcjonalnych i przyjaznych dla użytkowników stron internetowych. Aby pozyskać nowych użytkowników, firmy wydają mnóstwo pieniędzy na wysokiej klasy webmasterów i grafików. Pytanie, jak powinna wyglądać idealna strona internetowa?

E-biznes, internet

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Są w tej sprawie, dwa kluczowe punkty widzenia. Pierwszy mówi, że strona internetowa musi przykuwać uwagę i być elegancko zaprojektowana pod względem graficznym. Druga opinia sugeruje, że najbardziej sprawdzają się strony proste, bez niepotrzebnych ozdobień. Z analiz organizacji zajmujących się optymalizacją stron internetowych wynika, że internauci wybierają te strony, które wyróżniają się na tle innych, a co za tym idzie, drogie w stworzeniu i utrzymaniu.

Którą opcję zatem wybrać? Najczęściej racje leżą gdzieś po środku. Przy powstawaniu strony należy mieć na uwadze specyfikę grupy docelowej, do której będzie ona adresowana.

Ważna jest także specyfika branży, której ma dotyczyć strona. Korzyści płynące z posiadania dobrej pierwszej strony, wychodzą poza dochód osiągany za pośrednictwem internetu. Jest ona bowiem wizytówką firmy, którą klienci zapamiętują nawet, jeśli sama transakcja nie zostanie zrealizowana za pomocą internetu. Jeśli chcemy posiadać dobrze zaprojektowaną stronę, najlepiej oddać witrynę w ręce profesjonalistów. W tym celu wpiszmy w wyszukiwarkę szukane usługi i miasto, np. „projektowanie stron internetowych Wrocław” lub wejdźmy na stronę 404design.pl.

Klienci cenią sobie nie tylko walory estetyczne projektu strony, ale także łatwość obsługi.

Interesujesz się tym zagadnieniem? Czytaj zatem dalej Subaru Forester o tym punkcie w następnym wpisie, który dla Ciebie opracowaliśmy. Sądzimy, że Ci się podoba.

Zawiły i wolny proces rejestracji często denerwuje użytkowników. Dlatego też projektanci stron internetowych powinni tworzyć strony łatwe do obsługi przez internautów, wyglądające ciekawie i przyjazne użytkownikowi.

Jeśli myślimy o założeniu własnej strony internetowej, należy zgłosić się do agencji interaktywnej. Zajmuje się ona skokiem funkcjonalności portali internetowych, ułatwia nawigację po serwisie, zwiększa ilość odwiedzin na stronach oraz wzrost zaufania do serwisu. Warto zaglądać na fanpage agencji interaktywnych, ponieważ nie rzadko pojawia się promocja na facebooku, dzięki której niektóre usługi firma wykonuje w obniżonych cenach.

Nie wszystkiego dowiesz się się z czasopism. Gdy chciałbyś przeczytać o ciekawych wydarzeniach wejdź na polecane www www.

Źródło: 404design.pl

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska