Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Prawdziwi melomani mają dzisiaj wielki wybór!

Chociaż popularna muzyka, ta, która jest na okrągło puszczana w stacjach radiowych oraz w TV nierzadko potrafi wpaść w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, chociaż generalnie jakoś się nie wyróżniają, to jednak potrafią fajnie zaskoczyć, spowodować, że nawet jeżeli ogólnie nie słuchamy popularnej muzyki, tak czy siak nie jesteśmy w złym humorze.

Młodzież, pokój młodzieżowy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
A wiadoma sprawa: nierzadko najzwyczajniej taki człowiek, który tak jakby jest zmuszony do przesłuchiwania nielubianej muzyki bardzo szybko się denerwuje: choćby Dorota Rabczewska bądź Lady Gaga faktycznie nie we wszystkich przypadkach nie wydobywają w naszej osobie zdenerwowania…

Może milsze są choćby blues płyty cd/dvd? Przede wszystkim pochodzący z USA blues jest godny uwagi. Można powiedzieć, że chociaż blues to obecnie styl muzyczny przeżywający znaczący regres, a może trochę nawet spadek formy, to jednakże choćby Norah Jones dobrze pokazuje, iż blues na całe szczęście nadal żyje, no i nie ma się tak źle. No a przynajmniej jakoś tak się wydaje, na ten moment, z perspektywy miłośnika niemalże wszystkich stylów muzycznych.

To co cieszy to to, że miłośnicy słuchania muzyki mają obecnie bardzo duży wybór. Jeżeli któregoś melomana interesują country płyty cd/dvd, w dosłownie kilka chwil może wreszcie przesłuchiwać wpadające w ucho countrowe piosenki. W sumie country, podobnie jak blues nie jest może teraz bardzo popularne, bo dzisiaj bezapelacyjnie królują rapowe oraz popowe piosenki, ale szczególnie prowincjonalna część USA, a więc duży teren, to takie miejsce, w którym ciągle wykonawcy country są chętnie słuchani (świetna muzyka powinna być zawsze pod ręką: disco na dvd).

Często co prawda interesuje nas bardzo niech bardziej niszowa muzyka alternatywna (zobacz co warto dołączyć do domowej płytoteki: blues na płytach), lecz co nam z tych zainteresowań, jeśli mamy duże problemy z tym by odnaleźć spośród tak znaczącej grupy niszowych muzyków takich, którzy w istocie mają trochę talentu, niestandardowe umiejętności wokalne. Bardzo dobrym narzędziem do poszukiwania ambitnej twórczości muzycznej są bez żadnego cienia wątpliwości takie rozwiązania jak przykładowo Spotify – można powiedzieć, że to genialne narzędzie, niemalże znające na wskroś nasz gust muzyczny.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska