Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Potencjał nowej technologii

Współczesny potencjał informatyki jest ogromny. Jeszcze kilkanaście lat temu nie wierzyliśmy, że tak wiele rzeczy będzie realne, a w dzisiejszych czasach umiemy zrobić o wiele więcej, niż mogliśmy sobie wyobrazić. Krok po kroku dokonaliśmy tego, że świat stoi komputerami właśnie. Jeżeli chodzi o superkomputery, to wtedy mowa o komputery kwantowe. To ten rodzaj komputerów, które opierają się na kwantowych rozwiązaniach. Jednostką w tego rodzaju komputerze nie jest bit, a kubit.

reklama w sieci

Źródło: freepik.com

Ale najważniejsze jest to, że komputery kwantowe są w stanie mieć o niebo większa moc obliczeniową niż normalne komputery – więcej dowiesz się na Jeszcze do niedawna tego typu komputery zdawały się marzeniem, a teraz są namacalnym wytworem wykorzystywanym jak na razie w laboratoriach, ale kto wie, co z tego wyniknie. Zresztą podobnie było dawniej z Internetem, a obecnie? Cóż wszyscy wiemy, że Internet w dzisiejszych czasach posiada ogromną moc. Powinniśmy, więc go wykorzystywać, jeśli chcielibyśmy żeby nasza marka naprawdę zyskiwała coraz większą ilość klientów, ba! możemy nawet stwierdzić: wyznawców. Dzięki Internetowi możemy pociągnąć za sobą mnóstwo osób. Trzeba jednak mieć świadomość, jakie są formy reklamy internetowej, bo dzięki wykorzystywaniu ich da się rzeczywiście wiele zdziałać (zobacz: Z tego powodu trzeba inwestować w marketing internetowy, poza ludźmi od reklamy standardowej powinniśmy również zatrudnić ludzi znających się na reklamach w sieci, dzięki temu działania marketingowe naszej firmy będą pełne i będzie można cieszyć się z zysków, jakie nam te reklamy przynoszą.

internet

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Tzw. sieć anonimowa, co to jest?
Wielu użytkowników sieci internetowej jest zainteresowanych kwestią: czym to jest tor? Tor to sieć anonimowa, tzn., że pozwala na ruch w sieci, który nie będzie monitorowany albo analizowany. To doprowadzi do tego, że użytkownicy posiadają dostęp do sieci, lecz są niemal w 100% anonimowi. Wiąże się to z wielowarstwowym szyfrowaniem, dlatego mówi się o cebulowym trasowaniu. Oczywiście informatycy dobrze wiedzą, na czym działanie owej sieci polega i posiadają wiedzę w jaki sposób sprytnie wykorzystać wszelakie opcje: polecamy informacje ze

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska