Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Popularne gadżety, które można posiadać

W dzisiejszym świecie ludzie posiadają niezmierzone możliwości. Wszystko pędzi naprzód i współczesna technologia jest wręcz nie do ogarnięcia. Możemy kupić, co tylko chcemy, a jeśli wyjdzie na to, że jakiejś rzeczy nie ma, to możemy ją stworzyć z ogólnodostępnych elementów. Obecnie wszystko jest na wyciągnięcie dłoni.

Dlatego producenci są zmuszeni produkować albo bardzo uniwersalne rozwiązanialub też zawężyć swoją działalność do określonej grupy odbiorców, bo wtedy na sto procent też uda im się odnieść sukces. Tak jest z tymi firmami, które produkują sprzęt do sportów ekstremalnych. Jednak nie jest to tylko sprzęt podstawowy a wiele dodatków, które umożliwiają między innymi na robienie filmików z innej perspektywy. Z tego powodu nikt nie jest zdziwiony kamera na kask. Jeszcze całkiem niedawno trzeba było dużych pieniędzy, by zainwestować w taką kamerę, ale obecnie możemy kupić za nieduże pieniądze zupełnie dobry sprzęt. A dzięki kamerze na kasku damy radę montować genialne filmiki. Z tego powodu rzeczywiście dobrze zainwestować w kamerę na kas, jeśli chcemy nakręcić interesujące filmiki. Najlepiej połączyć te filmiki z kamery na kasku z filmikami z kamery, która kręciłaby wszystko w normalny sposób (kamera na kask na
Dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejsze możliwości

Dawniej kamerowaliśmy wszystko normalnymi kamerami. A kiedy chciało się zrobić zdjęcie z pewnej wysokości to trzeba było wspiąć się na dach lub wsiąść do helikoptera. A dziś można kupić DJI Inspire 1 i robić świetne fotki i kręcić dobre filmiki. Wszystko w bardzo dobrej jakości i z jakiego tylko chcemy miejsca. Jednak tego typu drony nie są tanie, bo są to już drony stworzone z myślą o firmach, które za robienie filmików z wysokości są w stanie otrzymać niezłe pieniądze.

Tym osobom opłaca się zakup takiego drona. Oczywiście dla jakiś hobbystycznych pomysłów możemy kupić tańsze drony. Tych jest mnóstwo, niemalże, co chwila jest nam serwowana reklama jakiegoś niedrogiego drona. Warto z niej skorzystać. Ale nie możemy liczyć na to, że taki dron długo nam posłuży i że nie będzie jakiś defektów czy to na filmikach czy zdjęciach. Ale dla amatorów dobrej zabawy, to na sto procent okaże się wystarczające, ale profesjonaliści muszą wybierać jednak dobry sprzęt, czyli muszą nastawić się na wydatek w granicach pięciu tysięcy złotych. Ale mają pewność, że sprzęt nie będzie szwankował w jakiejś istotnej chwili.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska