Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Planszówki, w jakich walczysz z wiecznym przeciwnikiem – brakiem żywności

Przeniesiemy się dziś do Francji, która dopiero co przestali zmagać się z morderczą zarazą, która zebrała ogromne żniwo wśród ludności, żeby następnie polecieć do kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie w ogrodach cesarza żyje niebywale żarłoczna panda.

Na końcu zostaniemy rozbitkami na niezamieszkanej wyspie.
George Sand

Autor: Fotografien: A. Klich, R. Schweier, J. Rillich
Źródło: http://www.flickr.com
Czytająca kobieta

Autor: Mauricio Apablaza
Źródło: http://www.flickr.com
Agricola gra planszowa, jaka na pierwszy rzut oka wydaje się być banalną zabawą, w której chodzi jedynie o powiększanie liczebności osób w naszej rodzinie jest przy głębszym poznaniu przepełnioną emocjami grą strategiczną. Zwyciężczyni dziesięciu prestiżowych tytułów przeniesie uczestników do roku 1670, dosłownie kilka lat minęło od ostatnich śmiertelnych ofiar pandemii na obszarze Francji. Królestwo powraca do życia, czas przywrócić minione piękno kraju Franków. Każdy z graczy zaopiekuje się jedną rodzinę, jakiej pomoże przetrwać trudne czasy wszechobecnej nędzy i głodu. Gra wymaga od uczestnika przewidywania biegu wydarzeń.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Cię informacja, że analogiczny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz tekst na portalu (www.kodak.wroclaw.pl/fotoprezenty-prezenty-ze-zdjeciem).

Choć nikt nie może przegrać odpadając z gry to zgromadzenie punktów nie przychodzi łatwo, ponieważ członków powiększającej się rodziny trzeba wyżywić.

Całkowicie inaczej jest na japońskich wyspach, gdzie panuje dostatek – przynajmniej w pałacu cesarza. Władca Japoni otrzymał od chińskiego monarchy nadzwyczajny prezent, żeby uczcić dobrze zakończoną długą serię utarczek. Zgadza się, tym prezentem jest słodki miś panda – bohater gry takenoko. Władca oczywiście nie ma czasu, by troszczyć się o małą pandę, z tego powodu opiekę nad maleństwem powierza swoim sługom – czyli uczestnikom rozgrywki. Waszym zadaniem jest uprawianie pędów bambusa, jaki rośnie w 3 różnych kolorach w ogrodach cesarskich. Ten kto zgromadzi najwięcej punktów wygrywa.

Kliknij śmiało ten odnośnik i użyj informacji (https://pizzahut.pl/restaurants/543-pizza-hut-dostawa-wroclaw-delco-shell), żeby poznać więcej wiadomości na omawiany tutaj temat – one też Cię zainteresują!

Gra nie należy do skomplikowanych, lecz daje mnóstwo frajdy, toteż dedykowana jest rodzinom.

Robinson Crusoe gra, ta przeniesie nas z malowniczych ogrodów na brzeg bezludnej wyspy. Gracze tak jak legendarny bohater budzą się na skrawku lądu gdzieś na środku oceanu Spokojnego obok rozbitego statku. Waszym zadaniem jest przeżycie. Pierwsze co musicie zrobić to rozpalić ognisko, aby wezwać pomoc, potem trzeba już jedynie walczyć o życie. To od jakości waszej współpracy będzie zależało jak długo przetrwacie.

Gra gwarantuje mnóstwo radości, ponieważ stawia przed graczami co raz to cięższe wyzwania.
Każda z gier porusza ten sam problem, jaki od zawsze utrudniał ludziom życie, żeby przetrwać, żyć i się rozwijać trzeba zadbać o coś do jedzenia. Każda pokazuje ten problem w innym kontekście, lecz przy każdej można bawić się dobrze.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska