Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Nowatorska forma rozrywki dla osób, które preferują oryginalne spędzanie wolnych chwil.

Nie da się zaprzeczyć, iż rozwiązanie takie jak Escapegame to najnowsza rozrywka dla osób, jakie wolą oryginalne spędzanie czasu wolnego. Można bowiem pozwalać sobie na przeżywanie niezapomnianej przygody z znajomymi. I naprawdę jest to emocjonujące rozwiązanie. Otóż, grupka znajomych jest na sześćdziesiąt minut zamykana w urządzonym tematycznie pomieszczeniu. Tyle także czasu mają na rozwiązanie wybranej zagadki.

Wiele zagadek, nietuzinkowa sceneria pokoju oraz nade wszystko idealna zabawa. To wszystko czeka na grupy, które będą zdecydowane w ten sposób przeżyć wolny czas. Warto dodać, iż Escaperoom to forma rozrywki dla osób niezależnie od wieku. W dużych miastach Polski miejsca, w jakich można spędzać czas wolny w taki sposób pojawiają się systematycznie od kilku lat – sprawdź escaperoom gdańsk. Są miejsca, w których można oczekiwać na jedną aranżację, ale będą i te, gdzie da się na prywatne zamówienie zdecydować się na określoną scenerię. Wybranym z bardziej znanych Escaperoomów jest escaperoom Gdańsk chwalący się uznaniem korzystających, których nie zniechęcą ceny. Wiedzą, iż jeżeli płacą nawet i dużo.

znajomi

Autor: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydować się na wypad do Escaperoomu można bez przyczyny, ale często pozostaje to ochoczo dobierana opcja jako voucher na urodziny dla bliskiej osoby, czy również jako niebanalne spędzenie wieczoru kawalerskiego. W Escapegame można jak najlepiej się zabawić, abstrahując od tego, czy idzie się tam z najbliższymi, znajomymi, czy i może w ramach wypadu integracyjnego z pracownikami. Klient ma szansę w końcu wykorzystywać swoje detektywistyczne zdolności oraz czuć się jak gwiazda filmów akcji. Wystarczy wybrać ważny dla Nas pod względem tematyki pokój oraz zabukować wejście.

Osoby, jakie chcą spróbować spędzić czas wolny na rozwiązywaniu zagadek i uwalnianiu się z pokoju zamiast typowego seansu w kinie, albo wyjścia do klubu na pewno muszą zrobić użytek z takiej opcji – poznaj firmę Quest Rooms i jej usługi. Szczególnie, iż można wykorzystać to, żeby utworzyć parę grup i rywalizować między sobą w pokojach. W Escapegame można także rezerwować wejścia dla wybranych osób w ramach kuponu podarunkowego. Każdy powinien wypróbować taką, coraz bardziej popularną opcję spędzania czasu wolnego, a przekona się, czym jest prawdziwa zabawa.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska