Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Niezwykłe drony zapisujące obraz w trójwymiarze

Rejestrowanie w obecnych czasach stało się szczególnie wyspecjalizowane i znajduje dużą grupę zaciekawionych. Świetnie funkcjonujące i rewelacyjnie funkcjonalne urządzenia umożliwiają dokonanie niemożliwego. Pozornie nieduże, lecz złożone i rewelacyjnie przygotowane do używania również przez amatorów sprzęty jak dron 3DR SOLO okazują się świetnym wyborem. Niejednorodność dostępnych dzisiaj modeli widać też w katalogach marek.

dron

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomite ceny jak na tak kompleksowe sprzęty motywują do sprawdzenia ciekawych rozwiązań. Dron z kamerą jest wyspecjalizowanym urządzeniem do rejestrowania o wyjątkowo prostej obsłudze (sprawdź tu). Jego doskonała funkcjonalność doczekała się licznych słów zachwytu, dlatego sporo osób sprawdza, o co dokładnie chodzi. Drony używane są nie tylko przez profesjonalistów, którym wyjątkowo odpowiada nagrywanie w technice trójwymiaru, lecz także przez całkowitych amatorów. Nadajniki oraz odpowiednie aplikacje zadbają o to, by dron (podpowiemy Ci w wyborze drona DJI Phantom) był perfekcyjnym do użytkowania sprzętem.

dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Dron DJI Phantom 3 wyposażony w specjalną kamerę

Nowoczesny oraz wysoce funkcjonalny dron DJI Phantom 3 będzie sprzętem na miarę wymagań aktualnych klientów. Branża oferująca wyjątkowe rozwiązania do rejestrowania obrazu z różnych miejsc stale rozwija swoje propozycje, które docierają do sporego grona klientów, szczegóły: . Wkomponowana kamera, w jaką wyposażony jest dron, umożliwia uzyskiwanie świetnej jakości obrazu z miejsc, o których dawniej nie mogliśmy nawet pomarzyć. Sprawdzają się one w szczególności podczas większych eventów, kiedy to można rejestrować obraz z powietrza. Znakomita jakość rejestrowanego w ten sposób obrazu jest ceniona również przez ekspertów, którzy mieli w swojej pracy do czynienia z różnymi sprzętami. Ta seria dronów będzie dla wielu strzałem w dziesiątkę, ponieważ jest funkcjonalna oraz niezwykle poręczna. O atutach tego urządzenia najczęściej wypowiadają się sami użytkownicy, dodając swoje komentarze na forach dyskusyjnych w internecie.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska