Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Niewielka rzecz, która może się przydać w kilku sytuacjach. Jest iezwykła, kiedy się tego najmniej spodziewamy

Dobrze zrobić coś z zupełnie niczego. absurdalna myśl? Wcale nie. Z właściwym gadżetem możemy zrobić jeszcze więcej niż się wydaje. Pragniesz poznać przykłady? Karta przeżycia.

To się może zdarzyć bardzo często, kiedy nie wiadomo, kiedy wyznaczona rzecz może stać się przydatna. Bez wątpienia, dowód osobisty jest konieczny, a czasami wręcz konieczny. Podobnie prawo jazdy, kiedy jedziemy autem i zatrzymuje nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy pragniemy wybrać oszczędności, jednak jest jeszcze mała karta, która jest przydatna wtedy, kiedy tego się nie spodziewamy. Karta przeżycia jest gadżetem, który może zawierać dziesięć narzędzi. Wszystko może posiadać odmienne zastosowanie, chociaż przy pierwszym wrażeniu ciężko stwierdzić, o co chodzi. Albo chociaż będziesz się domyślać, do czego dany otwór stanie się przeznaczony.

nóż survivalowy

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tu kilka ciekawych opcji. Jedną z nich jest przyrząd do otwierania do puszek.

Podoba Ci taki artykuł? To super, sprawdź stronę pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na podobny temat.

Rzeczywiście, z puszką do piwa sobie poradzisz, ale tu może chodzić o puszki, które nie są tak łatwe do otwarcia, a wnętrze w nich jestbardzo potrzebna w określonych sytuacjach. Tak samo klucz do śrub motylkowych, niby błaha rzecz, a jakże często się przydaje.Całkowitym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do zawieszania, na przykład na breloku dla kluczy, ale już klucz domałych śrub ma szansę się przydać w sytuacji nieoczekiwanej. Karta przeżycia ma więcej funkcji, jak pierścień, który pozwala wyznaczyć kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Niezbyt wiele? Jest też linijka i otwieracz do butelek, a kiedy zabraknie narzędzi i przyborów kuchennych, to można też skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

Umieszczone tu uwagi na temat to godne polecenia źródło informacji – na pewno Cię zaabsorbuje, ponieważ odnosi się problematyki przedstawionej w tym materiale.

To ma sprawiać, ze ta niepozorna karta przeżycia ma naprawdę mnóstwo zastosowań, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Być może i tak z niektórych z tych opcji nie będziemy korzystać, ale nie może zmienić to faktu, że dobrze mieć przy sobie tą małą pomoc,ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Dobrze mieć zawsze plan B na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, a ten dodatek z pewnością zasługuje na to miano : zapytaj o dostępność.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska