Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit – sprawdź sam!

Masz już niespodzianki dla swoich krewnych czy nadal wyszukujesz czegoś wyjątkowego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? Jeśli nie masz jakiegokolwiek mniemania na co się zdecydować w tym roku to ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z tego, iż planszówka to trafna zabawa nie jedynie dla dzieciaków, lecz w szczególności dla dorosłych.
Święta to dobry moment, by podarować grę planszową ważnej nam osobie.

gry

Autor: Miguel Discart
Źródło: http://www.flickr.com
samochody
Nie ulega kwestii, iż na własną rękę niekiedy ciężko jest wydać 100 zł na grę, natomiast naprawdę jest to efektowna rozrywka. Należałoby tutaj wspomnieć, że w dobie laptopów i internetu w rzeczywistości mozolnie odciągnąć dzieciaki od monitora, jednak grą planszowym się to rewelacyjne udaje. O ile dopiero zaczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie z całą pewnością dobrym wyborem. Jest to ostatni krzyk mody wśród gier, który każdy fan planszówek winien mieć. Gra opiera się na tym, iż każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan i rządzi własnej kolonii. Celem gry jest zgromadzenie 10 punktów, które zapewniają zwycięstwo w rozgrywce. Jeśli kochacie czasy królów to wtedy gra Królestwo w Budowie winna przypaść Wam do gustu. Jest to przyjemna gra, w jaką da się grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest genialna rozbudowa, tak abyś zapewnił wszystkim podwładnym dostatek.

Jeśli świat planszówek nie jest Ci obcy to w tamtym czasie Descent Wędrówki w Mroku będzie grą adekwatną dla Ciebie. Jest to gra w której przemierza się podziemia walecznymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszelkich potworów na swej drodze.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska