Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Najtrudniejsze wyczyny

Jak często jest tak, że chcieliśmy jakąś chwilę zatrzymać na zdjęciu albo filmie, ale nie mogliśmy, ponieważ dochodziliśmy do wniosku, że nasz sprzęt nie nadaje się na takie ekstremalne sytuacje? Na szczęście życie się rozwija, a co się z tym łączy technologia także wciąż idzie do przodu. Przez to, możemy obecnie zaopatrzyć się w aparaty albo kamery, które są w stanie przetrzymać naprawdę bardzo wiele.

aparat fotograficzny

Autor: Dave Kennard
Źródło: http://www.flickr.com
Dajmy się zaskoczyć
Uwielbiamy fotografować wszystko oraz wszędzie, a im mocniej ciężkie realia, tym chętniej przystępujemy do ich wyłapywania? Jeżeli tak właśnie jest, to niewątpliwie powinniśmy zaznaczyć, iż naszym planom najdokładniej będzie towarzyszył aparat Nikon jak . To on jest wytrzymały na przeróżnego typu wstrząsy i zmieniające się oświetlenie. To on jest na tyle dokładny, iż wychwyci każdy moment, który planujemy złapać, a zmienne światło niewątpliwie nie będzie tu dla niego najmniejszą przeszkodą. Cudowne jest to, że jego kwota jest na tyle niesamowita, że spokojnie będzie na niego stać każdego.

Kamera dla wymagających
Lubimy szaleć na nartach robiąc przy tym różnego rodzaju ewolucje? Z pewnością będziemy uradowani z kamery (sprawdź – mini kamery szpiegowskie z czujnikiem ruchu) Gopro Hero3 – myślisz o GoPro 3? Zobacz Po pierwsze będziemy mieli możliwość ją swobodnie przyczepić do swojego kasku, dzięki czemu bez najmniejszego kłopotu zarejestrujemy każdy swój ruch. Poza tym, jest tak dobrze wykonana, że nie musimy się obawiać, że niechcący ją zniszczymy w czasie błędu, a równocześnie jest tak niewielka, iż w ogóle nie będziemy pamiętali o tym, iż ją posiadamy. Poza tym wspaniale sprawdzi się też podczas pływania, jak i w wielu różnych, ekstremalnych chwilach.

Wszystko jest możliwe
Teraz możemy się zaopatrzyć w tak niesamowity sprzęt, iż będziemy go mieli możliwość zabrać właściwie w każde miejsce, gdzie się będziemy zatrzymywać. Jest on niewielki, a także cudownie trwały, w dodatku jakość utrwalania, jaką nam on proponuje spowoduje, że uradowany będzie nawet najbardziej wymagający podróżnik. Bo najważniejsze jest to, aby zawsze mieć okazję uwiecznić to, co jest dla nas najwspanialsze.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska