Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Najciekawsze sprzęty w przemysłu dokumentacji wideo i zapierającego dech w piersiach świata sportowców.

Pewne jest, że każdy z nas oglądający czasami telewizję lub posiadający działający dostęp do sieci internetowej widział choć raz ciekawe ujęcia wideo, o tematyce sportowej. Szczególnie prosto możemy znaleźć takie zapisy z dziedzin, które są bardziej ekstremalne od pozostałych. Dlatego też niezwykle rozpowszechnione stało się używanie profesjonalnych, ale również niezbyt drogich kamer, które dają możliwość na nagrywanie zapierających dech w piersiach ujęć.

kamera

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com

W ostatnich latach kamery sportowe zostały wielkim światem, a ich oferta w której można przebierać jest naprawdę szeroka. Można więc dopasowywać dany rodzaj kamery do swoich uwarunkowań i uwielbianych sportów. Jednak niezależnie od dyscypliny prym wśród oferty nowoczesnego sprzętu, jakim bezsprzecznie są kamery sportowe wiodą GoPro Hero 4 Session. Nie ma w tym jednak nic nadzwyczajnego, bo mają one mnóstwo plusów wyróżniających je spośród innych.Przede wszystkim GoPro Hero 4 Session jest całkowicie wodoodporne, dzięki czemu miłośnicy sportów wodnych również mają możliwość nagrywania wspaniałych ujęć, czy to z surfingu , czy po prostu skoków do wody z klifów i półek skalnych. To jednak nie wszystko, gdyż kamery sportowe tego rodzaju są także odporne na wiele wstrząsów i uszkodzeń, które przecież w czasie uprawiania sportu są szczególnie częste. Jeżeli mowa natomiast o komforcie nagrywania z użyciem kamery sportowej, to również nie ma co się martwić, bo technik ich umocowywania, czy to na kasku ochraniającym głowę, czy na przodzie łodzi jest naprawdę mnóstwo. Dzięki temu na pewno każdy pasjonat sportu znajdzie pasujący mu sposób na najbardziej komfortowe wykorzystanie tego innowacyjnego rodzaju kamery sportowej.

kamery dla sportowców

Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com

Otrzymując tak wiele funkcji i interesujących nowinek technicznych nie trzeba martwić się o niemiłą dla portfela, wygórowaną cenę, gdyż porównując do innych sprzętów do dokumentacji filmowego, kamery sportowe wyglądają naprawdę korzystnie. Jeżeli więc pasjonujemy się sportem i pragniemy nagrywać to co przeżyliśmy, warto pochylić się nad paletą kamer wykorzystywanych w rozmaitych jego dziedzinach. Może dzięki temu uzyskamy możliwość zachowania tych wspomnień na zawsze i przywoływania ich, nie tylko, w pamięci po latach.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska