Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Można by sądzić, że gry strategiczne online swoje dobre czasy mają już za sobą

Wiele ich odmian wskazuje, że świat Twitera, internetowych mediów i obrazkowych przeróbek nie wyeliminował z, nomen omen – gier online. Możemy grać w to co tylko preferujemy – od strategicznych przez RPG do sportowych manegerów. Jeśli chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem będą rzecz jasna soccerowe wersje Football Managera. Od początku udoskonalasz tu swoją sieciową drużynę, budujesz nowoczesny stadion, wykonujesz transfery itd.

Łączysz funkcje szefa i trenera w jednym. Co innego w grach akcji, tutaj interfejs jest zupełnie inny. Z reguły fabuły gier, takich jak Mechrage, toczą się w przyszłości – sprawdź szczegóły. Sam opis, że jest to gra z robotami jasno sygnalizuje przestrzeń czasową. Jeśli już roboty to analogicznie skojarzenie wojenne. W sieciowej grze nie zamierzamy ich rozwijać i żyć z nimi, na wzór klasyki gatunku, czyli Sims`ów. Gra w Mechrage startuje w niewielkiej osadzie, zaczynamy grę najsłabszym dostępnym metalowym sprzętem chodzącym.

Oczywiście, w miarę rozwoju akcji i kolejnych poczynań odblokowują się lepsze roboty i osady. Główną areną rozwoju gry jest przestrzeń wojskowa. Od batalistycznych poczynań – jako dowódca musimy to robić – zależy sukces na polu walki i poziomie gry. Dodajmy na marginesie że na wojnach się nie kończy. Super przywódca polegnie bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy. Przy budowaniu swojej potęgi pod uwagę należy brać szczególnie korzystne sojusze.

gra

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłość, roboty i bitwy nie są kuszącą fabułą gry? Jeśli chcecie zostać przy „walce” online, ale w odmiennym kontekście warto spróbować swoich sił w Wawawars – . Fabuła gry osadzona została w… Warszawie. O co idzie walka? Sprawa jest jeszcze ciekawsza – rdzenni Warszawiacy biją się z przyjezdnymi. Na początku gry musimy wybrać jedną z opcji „warszawskiego ludu”. Podobnie jak w innej zręcznościowej strategii zaczynamy karierę bez żadnych wtajemniczeń z małą kasą, w ślepym zaułku planszy. Celem gry jest kontrola nad miastem własną grupą – stołecznymi lub przyjezdnymi. To specyficzna lekcja życia w wielkim mieście, w którym nie ma sentymentów. ”Gangi” rozpychają się łokciami, by dominować w mieście. Widzimy więc, że gry z „walką” online przybierać mogą różne fabuły.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska