Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Metody spędzania czasu wolnego

Wolny czas Polaków jest przede wszystkim bezczynny, spędzany w mieszkaniu. Jest to wynikiem hierarchii wartości promującej rodzinę i rodzinne spędzanie czasu, co zachęca do wspólnego oglądania TV albo biesiadowania.

wizerunek - muzyka

Autor: Web Summit
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce nie przyjęło się jeszcze czynne spędzanie czasu z familią, jak dla przykładu wspólne uprawianie sportu. Natomiast korzystanie z propozycji kulturalnej (np. wspólne wyjście do kina bądź teatru) lub wyjście do domu restauracyjnego jest swego rodzaju przejawem splendoru – dla wielu Polaków jest jeszcze nadto drogie. Dlatego większa część rodaków spędza czas wolny w fotelu trzymając w rękach program TV.
Z jakiego powodu należy być aktywnym? W dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu wolnego, z kolei stres i przemęczenie dodatkowo zniechęcają nas do dodatkowej działalności fizycznej po pracy. Jednak wziąwszy pod uwagę jak zbawienne dla naszego zdrowia umysłowego oraz fizycznego jest aktywne spędzanie wolnego czasu, powinniśmy odnaleźć ciekawą dla nas, rzecz jasna należycie dobraną oraz dostosowaną do wieku, potrzeb oraz stanu zdrowia dyscyplinę. Poniżej przykłady.

Golf. Idealne rozwiązanie, ażeby spędzić czas na świeżym powietrzu a także skupiając uwagę nad precyzją uderzenia – zapomnieć o kłopotach w pracy bądź w szkole. Można w ów sposób nie tylko wyrobić mięśnie, lecz też schudnąć. Nie obawiaj się, iż zaczniesz wyglądać niczym kulturysta, do tego trudna droga oraz nie wystarczą trzy wizyty na siłowni w tygodniu. Zabawa w parku. Wystarczy po prostu wyjść z domku oraz zabrać z sobą piłkę, a potem użyć własnej wyobraźni, ażeby spędzić cudowne chwile z najbliższymi (małymi i dużymi). Rower. To idealna propozycja na letnie miesiące. Wycieczki rowerowe to wspaniałe rozwiązanie na wspólne spędzenie wolnego czasu z rodziną, podziwianie widoków, z dala od miejskiego zgiełku. To wspaniały trening (sprawdź promocje na sport max thermo speed olimp) dla nóg.

przekrój - muzyka

Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com

Siłownia – realny bez względu na pogodę.

Jeśli uwielbiasz spędzać czynnie czas na świeżym powietrzu i zwierzęta są Ci szczególnie bliskie, wyjdź na spacer z pieskiem, a jeżeli to Ci nie starczy spróbuj jazdy konnej. Sporty wodne. Jeśli faktycznie kochasz wodę, może zdecyduj się w lecie na któryś z wielu fantastycznych sportów wodnych. Mamy do wyboru: surfing, narty wodne.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska