Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Mazury, obszar zieleni, jeziora, bogactwo fauny i roślin oraz czyste powietrze, tworzą wspaniałe warunki wypoczynku

O pozytywnych stronach regionu północno-wschodniej Polski można opowiadać bez końca i to używając samych – naj. Są tu najgłębsze w Polsce i czyste wody oraz najobszerniejsze na całym niżu Środkowoeuropejskim, połacie leśne. Najpiękniejsze księżycowe scenerie polodowcowe.

Kraina Wielkich Jezior, to także najostrzejszy w kraju mikroklimat, dzięki temu kraina zyskała przydomek polskiego bieguna zimna. Rzadkością na skalę światową, jest naturalny zbiornik wodny Hańcza, najgłębsze w Polsce a nawet w środkowej części kontynentu. Akwen ma cechy akwenu wysokogórskiego z bardzo czystą, świetnie natlenioną wodą. Od wielu lat weekendy nad wodą są rozpowszechnione wśród płetwonurków, którzy posiadają nieopodal własną niezmienną bazę noclegową – kempingi na Pojezierzu Mazurskim.
jezioro

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wspaniały wypoczynek czeka na odwiedzających decydujących się na wakacyjny pobyt nad jeziorem Wigry. Zespół jezior wigierskich, stanowi jeden z najatrakcyjniejszych pejzaży w Polsce (dla zainteresowanych). Przez Jezioro Wigierskie wije się rzeka Czarna Hańcza, jeden z najpopularniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Turyści mogą ulokować się na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Z tego miejsca kajakarze mogą popłynąć na jeden z najpiękniejszych i najbardziej znanych szlaków kajakowych. Agroturystyka wodna w województwie suwalskim ma już własne tradycje .

Kiedy masz chęć dowiedzieć się czegokolwiek fascynującego, to nasza strona (https://www.sneakers.pl/buty-meskie/asics/gel-lyte-iii.html) może dopomóc Ci w tym. Na tej witrynie odnajdziesz jedynie pożyteczne fakty.

Żeglarze ściągają na Wigry, pełne wysp i zatok.

Jezioro Wigierskie ubarwione nierówną linią brzegową wraz z sąsiadującymi, mniejszymi jeziorami, to bezcenna oaza turystyczno-krajoznawcza w samym centrum Wigierskiego Parku Narodowego. Kraina Tysiąca Jezior to mekka dla wędkarzy. Wśród rybaków dużo jest opowieści o połowach, w okolicy Biebrzańskiego Parku Narodowego, wyjątkowych cudów – szczupaków a także mnogości różnych

jezioro

Autor: Rod Waddington
Źródło: http://www.flickr.com

wartościowych rodzajów ryb.

Nieziemsko atrakcyjny tekst, nieprawdaż? Jeśli także posiadasz takie zdanie, to kliknij tu oraz przeczytaj w serwisie wszystkie informacje.

Nad Biebrzę udaje się by pozostawać bliżej przyrody , spędzić czas w ciszy „zakłócanej” jedynie ptasim śpiewem.

Biebrza to raj dla podglądaczy ptaków . Ze względu na nich, urządzane są wyprawy połączone z obserwacją i identyfikowaniem okazów ornitologicznych bagien biebrzańskich. Ptaki fantastycznie się tropi snując wolno kajakiem lub tratwą, która fantastycznie zastępuje domki na Mazurach dlatego, że tratwa fantastycznie sprawuje funkcję ciekawego lokum.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska