Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Małe dziecko nie musi odpoczywać na tapczanie czy kocu

Kiedy nasze dziecko jest małe, to zazwyczaj leży w łóżeczku, lub na tapczanie, mimo wszystko takie leżenie ma szansę mu się prędko znudzić, szczególnie jeżeli nie umie jeszcze samodzielnie sięgnąć sobie grzechotki, która leży w pobliżu.

Na szczęście jest sporo szans zabawienia dziecka na leżąco i co najistotniejsze, nie musi to być koc na podłodze, a fajna mata. A kiedy maluszek podrośnie i będzie już samodzielnie siedziało, to możemy mu podarować zabawki, które będą się poruszały i które równocześnie będą je zachęcały do rozwoju ruchu.

Mata to dobry pomysł

Mata piankowa – puzzle

Autor: www.babymama.pl
Źródło: www.babymama.pl

Jeśli pragniemy, aby nasze dziecko leżało na czymś kolorowym oraz wygodnym, to bez wątpienia trzeba inwestować w Canpol mata do zabawy Wesoła Farma (2/287) . Wtenczas nasze dziecko będzie leżało w pobliżu krów oraz innych zwierząt, a dodatkowo jego wzrok będzie pobudzany przez żywe kolory. Nad głową będzie miało powieszone gruchawki oraz maskotki, a próba sięgania po nie będzie trenowała mięśnie kręgosłupa, tak by były one mocniejsze, kiedy nasze dziecko zacznie siadanie. Możemy być przeświadczeni, iż wszystko jest tak solidnie zamocowane, iż nic się nie przerwie oraz w żaden sposób nasz maluszek nie będzie mógł zrobić sobie krzywdy.

Każde dziecko – ( pluszaki – bubucraft.pl/maskotka-z-imieniem-dziecka/) uwielbia się bawić samochodzikami

Jeżeli nasza pociecha już siada, to zawsze mamy okazję nabyć duże pojazdy, które będą kolorowe, których kółka będą się okręcały, a odjeżdżając będą przymuszały nasze dziecko do prób przemieszczania się. Co istotne, to taki Bruder 02009 ładowacz czołowy do serii 02100 wspaniale sprawdzi się tak dla syna, jak oraz dla córki, ponieważ one również naprawdę często są zaciekawione takimi zabawkami (Bruder 02009 Ładowacz). W dodatku jeszcze mamy okazję nabyć specjalną śmieciarkę Cobi – Trash Pack- śmieciaki- śmieciarka – 68008, która jest na dodatek wzmacniana, więc mamy możliwość być przekonani, iż nawet kiedy nasze dziecko się na niej oprze, to nic złego się nie stanie, a śmieciarka zniesie taki nacisk.

Zabawki dla dzieci są coraz ciekawsze

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Warto wydawać sobie sprawę z tego, iż zabawki dla dzieci są znacznie bardziej barwne, coraz ciekawsze, ale jednocześnie także oraz coraz bardziej bezpieczne, gdyż każdy zaczynając od rodzica, a kończąc na wytwórcy, chce posiadać świadomość, iż nic niewłaściwego się nie stanie nawet wtenczas, kiedy dziecko podda daną zabawkę nawet najcięższej próbie.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska