Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Lata 90 powracają do łask – czerpiemy coraz więcej elementów z minionych lat

Obserwując obecnie panujące tendencje można śmiało dojść do wniosku, iż lata 90 są znów modne – widoczne jest to na wielu płaszczyznach.
Naturalnie najprościej dostrzec ten wielki powrót obserwując trendy modowe – mnóstwo dodatków nawiązuje do minionej epoki – wracają jeansy, duże koszule, styl grunge oraz kwieciste sukienki.

Styl lat 90 widoczny jest nie tylko na ulicach, ale przede wszystkim w magazynach gdzie ukazywane są fotografie domów mody czy popularnych marek odzieżowych, które przemycają w swoich kampaniach topowe dodatki lat 90. Jeansy z wysokim stanem, krótkie topy – to elementy stroju najbardziej top aktualnych czasów – gdy mijamy próg sklepów należących do tych najbardziej popularnych sieciówek, natychmiast w oczy rzucają nam się ubrania nawiązujące do stylu lat 90.
Kubek termiczny Bodum

Autor: homard.net
Źródło: http://www.flickr.com
Dziecko na rowerku

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

Mówiąc o wielkim powrocie lat 90, wypada dodać, że powrót ten widoczny jest nie tylko w świecie mody, obecnie zauważa się boom płyt winylowych – coraz większa liczba osób pragnie kupić choćby jeden egzemplarz takiej płyty, które dawniej były w niemal każdym domu, dziś ich ceny sięgają wysokich kwot. Miłość do płyt winylowych ma mnóstwo powodów – jednym z nich jest ten cudowny szmer, który rozbrzmiewa w naszych uszach, gdy włożymy płytę do gramofonu – istny balsam dla duszy. Ci, którzy mieli już szansę posłuchać muzyki puszczanej z winyla na pewno wiedzą o co chodzi. Za szmer kocha się winyle – warto dodać, że na próżno szukać na nich najnowszych kawałków, jednakże na tym polega ich urok, do tego spory kształt i piękne okładki. Często także okładki na płyty winylowe są pożądane – nic dziwnego, są na pewno unikatowe i ciężko znaleźć coś podobnego. Jeśli szczęśliwcami posiadającymi choć jedną płytę, wypada o nią dbać, aby płyta nie uległa zniszczeniu – do tego przydadzą nam się okładki wewnętrzne na winyle, które dodatkowo zabezpieczą naszego winyla.

Można je kupić w każdym sklepie posiadającym w swej ofercie sprzedaż winyli – wystarczy tylko o nie poprosić.
Jak zauważamy z mody lat 90 wyciąga się to, co najciekawsze – zarówno w modzie jak i na płaszczyźnie kulturowej – coraz większa liczba osób sięga po muzykę, czy filmy lat 90.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska