Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Koszulki przeznaczone na płyty CD – a więc, opakowania papierowe na płytkę? Przenigdy więcej!

Jak to można łatwo zauważyć po naszym dzisiejszym tytuliku tekstu, nasz temat będzie dziś obejmował koszulki przeznaczone na płytki typu CD. Obecnie mogłoby się zdawać, że płytki tego typu jest to już przeżytek, zwłaszcza od ukazania się przenośnych dysków typu twardego, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które mają z biegiem latek coraz to bardziej dużo pojemność.

koszulki na cd
Jednakże jak się okazuje, płyty typu CD mają się nie najgorzej i wielu spośród nas nadal je „zbiera”, chociaż dla wielu z nas ich standardowe opakowania zrobione z papieru nie bywają zadowalające, i z tego powodu powstały ich alternatywy…
Usłyszawszy słowo „koszulka”, zwykle wyobrażamy sami sobie zwykły T-shirt, lecz owe słówko ma parę znaczeń, w szczególności w dziale artykułów papierniczych, gdzie zazwyczaj kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na dobrze znane dzieciakom „karteczki”, na których znajdują się przeróżne postacie z bajek, czy filmów, ogólnie przeznaczonych dla tych najmłodszych. Jednak powstał jeszcze pojedynczy typ koszulek, jakim to bywają bez wątpienia koszulki – sprawdź to koniecznie| – na cd, które to niegdyś papierowe, teraz są robione w podobny sposób jak te na kartki, lecz z przegródkami, w które idealnie wpasują się płytki. dobrze jest tu po zaznaczać, iż stare alternatywy tych koszulek, czyli te z papieru, mieściły po pojedynczej płycie oraz to było tyle.

W obecnej chwili koszulki – odkryj więcej| – na CD mają tak zwaną „perforację”, która pozwala na wpięcie takiej koszulki do segregatora, gdzie z pewnością jej nie zgubimy! Koniec z walającymi się po podłożu płytkami – pora na porządek oraz ład we własnych zbiorach płyt!

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska