Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Kamera GoPro i dron DJI Phantom 4 – genialne urządzenia, które zmieniaja oblicze technologii

Jesteś zapalonym pasjonatem wszystkich nowości technologicznych? Świat elektronicznych gadżetów nie ma dla Ciebie tajemnic?

W takim razie dron DJI Phantom 4 niewątpliwie powinien znaleźć się w Twej kolekcji.

Zaparkowane samochody na parkingu

Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego trzeba weń zainwestować? Powodów nie brakuje. Intuicyjna obsługa, bardzo dobra jakość nagrywanych materiałów, nieporuszone ujęcia, szereg nowych funkcji i udogodnień (na przykład omijanie przeszkód bądź wykrywanie poruszających się obiektów). Wymieniać można bez ustanku. Wszystkie przytoczone wyżej argumenty świadczą o jednym – dron DJI Phantom 4 sprawi radość zarówno amatorom, którzy rozpoczynają swą przygodę z fotografią jak i fachowcom. Kolejny gadżet, na który warto zwrócić uwagę, mówiąc o nowinkach technicznych to kamera GoPro.

Jeżeli przedstawiana tematyka jest godna Twojej uwagi, kliknij koniecznie pod ten link – świeża publikacja (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-140-koniec-wsparcia-dla-OnePlus-33T-/146) z pewnością również Cię bardzo zaciekawi.

Filmy nagrywane przy pomocy owego niedużego Urządzenia wyznaczają zupełnie nową jakość obrazu. Należy zaznaczyć, że sprzęt mieści się w dłoni, dzięki temu można go bez najmniejszego problemu, spakować do kieszeni i zabrać ze sobą na wczasy, żeby uwiecznić wszystkie warte zapamiętania chwile. W dodatku, kamera GoPro jest nader odporna. Nie straszne jej niekorzystne warunki pogodowe, takie jak choćby: opady deszczu czy śniegu.

Idealnie sprawdza się, więc w niebezpiecznych sytuacjach i pozwala stworzyć zapierające dech w piersiach filmiki.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska