Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Jakie możliwości mamy obecnie, gdy chodzi o amatorskie kręcenie video dotyczące wydarzeń sportowych ? Który sprzęt będzie wart uwagi?

Osoby pragnące rejestrować swoje wyczyny sportowe, muszą używać sprzętu, który będzie pozwalał na uzyskanie dobrego obrazu w tak niełatwych warunkach. Kręcenie zwyczajną kamerą, jaka będzie w ciągłym ruchu, przyniesie niewielkie rezultaty.

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego właśnie powodu preferuje się użycie trochę odmiennego, mocniej zaawansowanego technologicznie sprzętu.
Smartfon HTC Rhyme i akcesoria

Autor: HTC
Źródło: HTC
Na rynku kamery sportowe już od jakiegoś czasu cieszą się sporą popularnością. Istnieje całkiem sporo typów, jakie są warte naszego zainteresowania. Gdy chcemy zakupić sprzęt niezłej jakości, to trzeba zwracać uwagę na jakość wysoką rozdzielczość obrazu, lecz także na jakość nagrywania dźwięku. Pamiętajmy, iż nie zawsze to idzie razem w parze. Niewielkie rozmiary z pewnością będą dużym zyskiem, a to dlatego, że kamera nie jest dodatkowym ciężarem. Za to materiały, z jakich jest wyprodukowana, muszą być bardzo trwałe. Sprzęt powinien być w stanie przetrzymać ewentualny upadek i różnorakiego typu wstrząsy.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj danych na innych witrynach – znajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

/J]

Od czasu, kiedy drony pojawiły się na rynku, to wzbudziły bardzo duże zainteresowanie prezentowanymi możliwościami.

Jeżeli opisywany artykuł okazał się dla Ciebie ciekawy, nie wahaj się i sprawdź szczegóły tutaj osuszacz wilgoci do domu – zobaczysz jeszcze bardziej precyzyjne dane.

W zasadzie zainteresowanie to w ogóle nie osłabło, ale jest stale podsycane coraz bardziej udoskonalonymi modelami, jakie wchodzą na rynek. Przykładem jest DJI Phantom 3, (sprawdź dji phantom 3) który jest Dronem o naprawdę niewielkich rozmiarach.

Pomimo tego faktu, da on radę unieść sportową kamerę, jaką możemy filmować z góry na przykład jakieś zawody sportowe. Ten nowy typ posiada doskonalsze rozeznanie w okolicy aniżeli jego poprzednicy.

Dron ten świetnie porusza się również w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż posiada wbudowane specjalne kamery, które umożliwiają uzyskanie obrazu z tego, co dzieje się wokoło nas. Poza tym, czas lotu wzrósł do aż dwudziestu trzech minut.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska