Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Jak zatroszczyć się o rozwój swojej firmy z dziedziny IT?

Najcenniejszym kapitałem niemal każdej firmy są jej pracownicy. Ten na pozór oczywisty temat jest częstokroć lekceważony przez kierowników i kadrę zarządzającą wielu przedsiębiorstw.

szkolenia ISTQB

Źródło: searchmarketingpost.com
systemy plm

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
aparat
A wyłąćznie aktywny oraz właściwie nastawiony pracownik to gwarancja sukcesu dla każdej firmy.
Zwłaszcza branża IT to dziedzina, w jakiej stale należy troszczyć się o rozwój umiejętności i wiedzy własnych pracowników. Technologia rozwija się w niezwykle szybkim tempie, pojawiają się coraz to nowsze narzędzia, rozwijane są obecnie wykorzystywane języki tworzenia programów komputerowych i aplikacji. Żeby nadążyć za tymi zmianami niezbędne są szkolenia z konkretnej dziedziny. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się szkolenia ISTQB, a więc szkolenia z obszaru jakości oprogramowania przeznaczonych dla testerów.

Jeżeli szukasz uzupełniających materiałów na przedstawiany temat, to kliknij tutaj – ta polecana treść (https://key-ces.com/licencje-cad/) posiada pokrewne treści.

Jakość programu komputerowego, który oddajemy klientowi albo użytkownikowi końcowemu jest szalenie istotna. Dlatego też ogromnie istotne jest aby kadra testerów naszego oddziału IT posiadała jak możliwie mocno rozbudowane kompetencje z zakresu jakości oprogramowania oraz możliwie najszerszą wiedzę z tej obszaru.

Oprócz inwestycji w samych pracowników warto również zatroszczyć się o dobór właściwych narzędzi, jakie sprawią, że praca naszym zespole będzie przebiegała na właściwym poziomie. Do takich narzędzi możemy zaliczyć systemy PLM, a więc programy kierowania cyklem funkcjonowania produktu.

Systemy PLM zapewniają kompleksowe zarządzanie informacjami od początkowej fazy tworzenia się produktu, aż po jego wytwarzanie oraz utrzymywanie. Dzięki holistycznemu objęciu całości procesu mamy większą szansę na podniesienie produktywności a także efektywności działania naszego przedsiębiorstwa.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska