Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Jak w zależności od wieku i płci konkretnego człowieka może wyglądać jego firmowy telefon komórkowy albo iPod

Powiedzenie uzmysławia nam, że co kraj to obyczaj. Podążając dalej tym tropem bardzo szybko dochodzimy do stwierdzenia, że co człowiek, to inny model telefonu. Mając na względzie asortyment dostępny, w zupełności zgadzamy się z powyższą hipotezą.

Smartfon

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

A z kolei niektórzy obserwatorzy próbują dostrzec zależność pomiędzy psem a jego właścicielem. Kiedy widzimy na ulicy starszą panią prowadzącą na smyczy pudelka z równo przystrzyżoną sierścią, to raczej nie wątpimy w słuszność rzeczonych poglądów. Sprawdźmy więc, czy podobnie rzecz się ma w przypadku telefonów i ich posiadaczy.

Jednym z charakterystycznych akcesoriów bywa osłonka na telefon, a jej wygląd dużo mówi nam o właścicielu, może nawet więcej niż sam telefon komórkowy . Nastolatki mogą dla siebie kupić osłonkę w barwach mało intensywnego różu i wyprodukowaną z pluszu. A co wtedy będziemy sądzić o nastolatkach? Z pewnością od razu stanie nam przed oczami popularna oraz powszechnie znana postać Marioli ze skeczu jednego z rodzimych kabaretów. Czyżby taka dziewczyna miała taki sam charakter jak kabaretowa gwiazda? Żeby udowodnić prawdziwość przedstawionej tezy, należałoby przeprowadzić stosowane badania, lecz nasza intuicja podpowiada nam, że odpowiedź na postawione zapytanie jest twierdząca.

Laptop

Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

Z kolei przedsiębiorcy posiadają wystarczająco dużo pieniędzy, żeby kupić sobie jeden z najbardziej wartościowych modeli sprzedawanych na rynku. Bywają w stanie pochwalić się wielofunkcyjnym iPodem renomowanej firmy ([0]=128). A takie modele potrzebują nie byle jakiej osłonki. Bogate osoby nie zapominają, że obudowa do apple ma być równie szykowna i droga jak skórzana aktówka. Tego rodzaju etui musi wyglądać profesjonalnie, żeby dyrektor firmy był w stanie wyciągnąć urządzenie komunikacyjne nawet w trakcie najbardziej ważnego oraz prestiżowego spotkania. Przeczytanie smsa może czasami zaważyć na dalszych losach konkretnej organizacji.

A wyciągać z teczki telefon ze zniszczoną osłonką to wpadka, o jakiej jakikolwiek biznesmen nawet nie chce myśleć. Osłonka na telefon, a także obudowa do apple, czyli np. do nowoczesnego notebooka, pełnią ważne funkcje. Po pierwsze, dzięki nim misterne części są bardzo dobrze chronione przed wilgocią oraz uszkodzeniem wyświetlaczy (sprawdź etui do różnych modeli – np. [0]=39&device_model[0]=218). A po drugie, dla elegantek, jak już wspomnieliśmy powyżej, niezwykle ważny, o ile nie najważniejszy, bywa sam wygląd telefonu. Dlatego płeć piękna zakupuje osłonki w odważnych barwach, a nawet dopasowuje je do odcienia swojej aktówki.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska