Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Jak w obecnych czasach zostać włodarzem?

Komputer, tablet oraz komórka to nieodłączne części „ubioru” obecnej młodzieży.Jest wiele podstaw, iż te swoiste oznaki obecnych czasów wiodą do mnóstwa niepotrzebnych komplikacji, w tym społecznych.

Czy tak być powinno?
Szczęśliwie nie. Rozsądni opiekunowie szczepią w swoich dzieciakach również pozostałe, w większym stopniu tradycyjne walory. Niezłym potwierdzeniem na tego typu zachowanie mogą być gry planszowe. Moglibyśmy im zawdzięczać zdrową zabawę, nie pogarszając przy tym swoich oczu. Gierki te idą z biegiem czasu, dla przykładu battlestar galactica gra planszowa to pełna zdarzeń gra z gatunku s-f. Tak jak każda taka realizacja, może rozwijać wyobraźnię oraz dodatnio wpływać na kontakty z bliskimi. Jeżeli Twe dziecko jest fanem owego typu filmów, z pewnością zainteresuje się także tematem battlestar galactica gra planszowa.
Inną rozchwytywaną współcześnie w marketach grą planszową są alchemicy gra. Grając w nią posiadamy okazję wcielić się w reprezentanta owego zawodu. Jest to atrakcja dla 2 do czterech osób, które rywalizują w pozytywnym znaczeniu tego słowa starając się jak najlepiej poznać tajniki sztuki alchemicznej. W grze alchemicy gracze uzyskują punkty za publikowanie teorii i to w tym właśnie leży największy problem. Szkopuł tkwi w tym, iż w alchemicy gra (www.magicplay.pl/?164,pl_ufo-crane) należałoby podać właściwą teorię.
Kampania Przeciw Homofobii
A może chciałbyś wcielić się w osobę dowódcy wojsk w XVI wiecznej Japonii ? Posiadasz do tego wspaniałą możliwość w grze szogun gra.

To fascynująca gra planszowa, która zabierze Ciebie w wir zdarzeń sprzed kilkuset wiosen. Ten kto wygra tę rozgrywkę, może nazywać się per szogun gra. Może to będziesz właśnie Ty ?

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska