Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Jak spędzić sielsko okres zimową porą?

Wakacje to ten okres w roku, na który każdy czeka z niecierpliwością. Wspaniała pogoda, urlop i kontakty ze znajomymi – to wszystko powoduje, że możemy się zrelaksować i zabawić w gronie najbliższych. Wakacje jednak szybko mijają, tak, że nierzadko nie zdążymy w pełni odpocząć i odetchnąć od standardowych obowiązków. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, by doskonale bawić się także zimą.

śnieg

Autor: Ingrid Kreuz
Źródło: http://www.flickr.com

Co prawda nie możemy się poopalać czy pluskać w wodzie całymi dniami (chyba że oczywiście wyjedziemy w egzotyczne strony), jednak możemy skorzystać z szeregu atrakcji, za sprawą których będziemy uczestniczyć w zimowym szaleństwie i które po prostu dadzą okazję do zabawy.Oczywiście jedną z licznych możliwości jeżeli chodzi o atrakcje na zimę jest uprawianie zimowych sportów. Tym sposobem spędzamy czas bardzo aktywnie, jednocześnie nasz organizm regeneruje się a my jesteśmy szczęśliwsi, bowiem podczas wykonywania tego rodzaju wysiłku fizycznego uwalniają się endorfiny, które mają wpływ na poprawę nastroju.

Dlatego jazda na nartach, łyżwach czy nawet zjazdy na zwykłych sankach sprawiają nam samą radość więc warto to wykorzystać. Zimą jednak nic tak bardzo nie cieszy jak uczestnictwo w kuligu. I w błędzie jest ten, kto uważa, że w kuligu można brać udział tylko jadąc w góry, czy na wieś do swoich dziadków. W rzeczywistości w każdym mieście możemy zorganizować tego typu zabawę. Jeżeli chodzi o kulig, Warszawa, Elbląg, Wrocław, czy każde inne miasto daje możliwość zamówienia jednego lub kilku zaprzęgów konnych z załączonymi saniami. Mnóstwo informacji o tym odnajdziesz tutaj: patataj.com/cennik/zaprzegi (patataj.com/cennik/zaprzegi)

śnieg

Autor: Susanne Tofern
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli przygotowujemy kulig z grupą znajomych możemy zorganizować dodatkowo zimowe ognisko z pieczonymi smakołykami i muzyką w tle. Większość firm udostępniających tego typu przejazdy zapewnia dostęp do właściwie przygotowanego w tym celu miejsca, w pobliżu którego znajdziemy także górka do zjazdów na sankach. Zabawa w kulig to atrakcja, którą długo się pamięta i która pozwala oderwać się od codziennej monotonni i ponurych dni. Wspaniale i sielsko spędzone chwile w gronie najbliższych czy przyjaciół możliwe są więc nie tylko w lecie, ale również białą, zimową porą. Trzeba jedynie skorzystać z dostępnych możliwości i pozytywnie się nastroić.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska