Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Jak odpocząć w w trakcie świąt?

Widzieliście kogoś, kto w święta odpoczął? No właśnie… Chędożenie, pichcenie, kupowanie, wyjeżdżanie do rodziny, potem burzliwe czasem dysputy przy stole – wszystko to potrafi nieźle zmęczyć!

wygląd
szkolenia

Autor: Wonderbox Pologne
Wyczekujemy na ten okres cały rok. Za każdym razem przedstawiamy sobie, iż będzie przytulnie, spokojnie, nastrojowo. Że będzie to czas odpoczynku. Niestety, rzadko tak bywa. Bowiem tak naprawdę nie umiemy – zresztą nie wyłącznie w czasie świąt – po prostu wypoczywać. Mamy nadzieję, iż stosując nasze zasady, jednak w tym czasie odsapniecie. W jaki sposób to zrobić?

Po pierwsze bądź zdecydowany. Dawno niewidziana ciocia zaprosiła cię na święta do siebie, a odległość do niej to „jedyne” czterysta kilometrów? I oczywiście nie wypada odmówić jej? Naprawdę opłaca się w takim wypadku powiedzieć wprost, iż taka podróż wymaga od nas nadzwyczaj dużo zachodu, i rzucić luźną aluzję, iż możemy spotkać się po świętach. I może taka wizyta wtedy, w mniej nerwowej atmosferze, da nieco więcej frajdy? Pokażmy, iż nam zależy, jednak że mamy też własne zdanie, swoje potrzeby jak też własne wątpliwości. Nie trwońmy kilku drogocennych godzin na podróżowanie do miejsca, w jakim, gdy już się znajdziemy, będziemy tak wyczerpani i zestresowani, że nie odnajdziemy nawet energii, ażeby cieszyć się tym, iż tam w końcu przybyliśmy. Czyń to, co wychodzi ci dobrze. Robisz wyjątkową rybę po grecku? Doskonale. Nie musisz więc równolegle startować w konkursie na najsmaczniejszego karpia, kutię i makowiec.

Przynajmniej jedno z nich jest w stanie wykonać ktoś inny bądź ostatecznie możesz zamówić catering. Znajdź czas dla siebie, weź do dłoni program tv, obejrzyj dobry film, zrelaksuj się.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska